Grawnet

Grawerowana skrzynka na wino

W magazynie

SKU grawnet-skrzynka-wino-pojedyncza

Dokonaj personalizacji produktu.

pencil Produkt personalizowany

speaker Termin realizacji wynosi od 1 do 3 dni roboczych

Sprzedaje i wysyła GRAWNET
delivery Wysyłka od 14 PLN
norefunds Brak możliwości zwrotu

Opis

Skrzynka na wino jest doskonałą formą podziękowania dla rodziców. Podziękowania mogą mieć formę i tekst jaki tylko sobie zażyczycie. Skrzynki dostępne w trzech wariantach - zasuwana (podstawowa), otwierana lub otwierana malowana. Wnętrze wypełnione jest wełną drzewną.

- wymiary zewnętrzne: 36 x 11 x 10 cm | wewnętrzne: 34 x 9 x 9 cm

- wypełnienie: wełna drzewna

- materiał: drewno

- w cenie grawer imion oraz daty na skrzynce, podziękowania mogą mieć formę i tekst jaki tylko sobie zażyczycie

- przed realizacją zawsze wysyłamy projekt graweru do akceptacji

- czas: realizacja trwa ok. 3 dni

- wysyłka możliwa tylko kurierem lub paczkomatem z racji gabarytów skrzynki

- wykończenie: skrzynka na wino jest czyszczona i szlifowana aby usunąć przypalenia powstałe w wyniku cięcia i grawerowania laserem

O produkcie

Marka Grawnet

Sprzedawca

GRAWNET

Grawerowanie laserowe, cięcie i znakowanie laserem, zdobienie, personalizacja, realizacja zleceń nietypowych i niestandardowych – by codzienność uczynić niecodzienną, bardziej funkcjonalną lub piękniejszą.

GRAWNET to pracownia artystyczna, w której powstają laserowo wycinane i grawerowane ozdoby. Tutaj opracowywane są projekty i technologie wykonania, a potem wdrażane są do realizacji koronkowe, często misterne, cięte laserowo zaproszenia ślubne wraz z całą grafiką weselną oraz unikatowe i personalizowane kartki okolicznościowe. Oprócz tego projektujemy i wypalamy grawerowane podziękowania, dekoracje z drewna i sklejki na zamówienie oraz ażurowe elementy wycinane z tektury i filcu do rękodzieła decoupage i scrapbookingu.

GRAWNET to też agencja reklamowa, która szybko i precyzyjnie wykona dla Ciebie stemple i pieczątki, dostarczy grawerowane puchary i trofea, spersonalizuje gadżety reklamowe oraz wygraweruje wybrany model i kolor metalowych długopisów. Do obróbki laserowej polecamy: papier, karton, tekturę, sklejkę, drewno, filc, laminat, szkło akrylowe.

Zobacz produkty

Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!

loader
Ładuję...