Spox Sox

Góra lodowa - kolorowe skarpetki

W magazynie

SKU 0140-3328
Sprzedaje i wysyła Spox Sox
delivery Wysyłka od 11 PLN
calendar Dostawa w 1 dni

Opis

Przedstawiamy wam kolejne mroźne skarpetki z naszej serii! Te skarpetki góra lodowa idealnie oddają charakter arktyki. Jak możecie zauważyć, skarpety są asymetryczne, co oznacza, że każda z nich ma inny wzór, ale łączy je wspólny motyw.

Tym oto sposobem na jednej z nich widzimy przekrój oceanu arktycznego, z którego wystaje wierzchołek góry lodowej, natomiast w morskich głębinach pływają majestatyczne wieloryby grenlandzkie. Z kolei druga z nich pokazuje to, co jesteśmy w stanie zobaczyć jedynie z powierzchni - same wielorybie ogony i jedynie wierzchołek góry.

Bawełniane skarpetki w wieloryby

Czy wiecie, dlaczego nasze skarpetki z wielorybami są aż tak wygodne? Już wyjaśniamy! Pierwsza sprawa, to nieuciskający ściągacz, który z jednej strony trzyma skarpetkę na nodze, a z drugiej nie pozostawia nieprzyjemnego odcisku. Na komfort noszenia wpływa także płaski szew na palcach. Druga kwestia to świetnie obmyślany skład: wysokogatunkowa bawełna, wytrzymały poliamid i elastan, odpowiedzialny za dopasowanie skarpetek do stóp.

Długie skarpetki z arktyką na mroźne dni

Nie sugerujcie się mroźnym wyglądem - wiemy, że skarpetki góra lodowa mogą się wydawać chłodne na pierwszy rzut oka, ale nic bardziej mylnego! Świetnie ogrzeją wasze stopy w trakcie zimy i nie tylko!

No tak, ale przecież nie można całą zimę nosić jednej pary skarpet! Koniecznie sprawdźcie także skarpetki z bałwanem i skarpety dla narciarzy, ze stokiem i wszystkim co na narty potrzebne. 

O produkcie

Materiał Bawełna, Elastan, Poliamid
Marka Spox Sox
Kolor Kolorowy

Sprzedawca

Spox Sox

Spox Sox to marka kolorowych skarpet, zaprojektowanych i wyprodukowanych w Polsce. Spox Sox zostały stworzone z myślą o najbardziej wymagających klientach, którzy cenią sobie wysoki komfort użytkowania i szukają sposobu na pokazanie swojej kreatywności i indywidualizmu w ubiorze. Główną ideą marki jest uczynienie życia bardziej kolorowym i wierzymy, że pomagamy zrobić pierwszy krok w tym kierunku.

Zobacz produkty

Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!

loader
Ładuję...