Facebook Pixel

Janachowska Party & Wedding

Figurka Na Tort Złote Gody

W magazynie
SKU
WAKXX02220
13,50 zł
Sprzedaje i wysyła Janachowska Party & Wedding
Wysyłka od 11 PLN
Dostawa w 2-5 dni

FIGURKA NA TORT ZŁOTE GODY

Zbliża się 50-ta rocznica ślubu? Chcecie w gronie rodziny i przyjaciół świętować tę wyjątkową chwilę? Szukasz idealnej dekoracji na tort? Figurka na tort ZŁOTE GODY jest idealnym wyborem!

Złote gody

Pół wieku trwania i wspierania się w małżeństwie jest z pewnością powodem do ogromnej radości i dumy, bo takim stażem nieliczni mogą się pochwalić. Dlatego określenie „złote” dla tej rocznicy nie jest przypadkowe. Jest to bardzo szlachetna nazwa, która ma wysoką wartość. Przeżycie w małżeństwie tak długi czas na pewno zasługuje na podziw oraz naśladowanie!

Figurka jako ozdoba na wyjątkową rocznicę

Figurka została wykonana z porcelany, z jak najwyższą starannością. Jest idealnym uzupełnieniem tortu, dodając mu uroku i symbolicznego znaczenia. Wykonanie i detale sprawiają, że figurka jest bardzo realistyczna. Doskonale sprawdzi się jako niespodzianka dla rodziców, dziadków czy małżeństwa, które obchodzi rocznicę ślubu.

50-ta rocznica ślubu

Niech figurka „złote gody” na tort stanie się symbolem miłości, wzajemnego szacunku oraz trwałości, które zapewne towarzyszą małżeństwu przez te lata. Podaruj ozdobę bliskim osobom obchodzących tak ważną rocznicę ślubu, aby jeszcze bardziej podkreślić to wyjątkowe wydarzenie.

Materiał: Porcelana

Wysokość: 12 cm

  • Marka Party Deco
  • Materiał Tworzywo sztuczne
  • Tworzywo Tworzywo sztuczne

Janachowska Party & Wedding

Janachowska Party & Wedding to miejsce, w którym znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz do ślubu i na przyjęcie marzeń. Parze młodej oferujemy możliwość stworzenia kompleksowej stylizacji, zaczynając od sukni ślubnej dla panny młodej i garnituru dla pana młodego, przez przydatne akcesoria, buty, po papeterię, dekoracje czy upominki dla gości.

ZOBACZ PRODUKTY