Facebook Pixel

La Mania Home

Dzbanek Modern Palace 1150 ml

W magazynie
SKU
600509325001
290,00 zł
Sprzedaje i wysyła La Mania Home
Wysyłka od 14.9 PLN
Dostawa w 2 dni

Dzbanek ze złotym rantem to romantyczny dodatek do popołudnia z herbatą od marki La Mania Home. Został wykonany z białej porcelany, a jego brzeg ozdabia złota obwódka. Kolekcja charakteryzuje się prostą formą nadającą całości elegancji. Dzbanek świetnie się komponuje ze stylem klasycznym i romantycznym. Jego pojemność to 1150 ml.

Nie zaleca się mycia w zmywarce. W trosce o delikatną fakturę, porcelanę należy czyścić łagodnymi detergentami i wilgotną szmatką.

Sprawdź inne klasyczne zestawy porcelany w La Mania Home i stwórz w swoim domu piękne kompozycje na stół.

  • Marka La Mania Home
  • Tworzywo Ceramika

La Mania Home

La Mania Home to wyjątkowy projekt, którego fundamentem jest nieprzemijająca miłość do domu i pięknych wnętrz. Markę stworzyła w 2019 roku Joanna Przetakiewicz wraz ze swoim synem, Aleksandrem. Połączenie uwielbienia do tworzenia w domu zapraszającej i pełnej ciepła atmosfery z przywiązaniem do detalu stanowi największą inspirację i oś marki.

W La Mania Home wierzymy, że wnętrza, tak samo jak moda, mają niezwykłą moc wyrażania charakteru człowieka. Oferujemy produkty nie tylko najwyższej jakości, ale też takie, które dadzą Ci radość, gdy będą znajdowały się w Twojej przestrzeni – łącząc ponadczasową klasykę z odważną awangardą.

ZOBACZ PRODUKTY

Inne produkty sprzedawcy