Facebook Pixel

Nadzwyczajnie

Dzbanek 1 Litr - Do Dialogu Małżeńskiego

W magazynie
SKU
DZB110-TRAPO-009
104,00 zł
Sprzedaje i wysyła Nadzwyczajnie
Wysyłka od 13.99 PLN
Dostawa w 3 dni

Choć obecnie większość nowożeńców ma już za sobą pierwsze miesiące lub lata wspólnego życia, to dopiero po ślubie nadchodzi prawdziwa szkoła przetrwania. Umiejętność rozmowy to jeden z najważniejszych aspektów wspólnego życia. Chcąc wspomóc Młodą Parę w pamiętaniu o rozmowach oraz zawieraniu kompromisów, zaprojektowaliśmy litrowy dzbanek do dialogu małżeńskiego z naszej nadzwyczajnej porcelany wysokiej jakości, który stanowi idealny dodatek do prezentu ślubnego.

Dzbanek jest nadzwyczajnie estetyczny i pasuje do wielu stylów wnętrz, dlatego nowożeńcy będą mogli dopasować go do wynajmowanego, a także własnego mieszkania, gdzie - jak wiadomo - będą zachodziły zmiany aranżacyjne. Litrowy dzbanek posiada optymalną pojemność dla dwóch osób, które lubią pić duże ilości ciepłych płynów lub dla czteroosobowej rodziny, która raczy się naparami z kubków o średniej pojemności.

  • Kolor Biały
  • Marka Nadzwyczajnie
  • Tworzywo Porcelana

Nadzwyczajnie

Jesteśmy dwójką młodych ludzi, którzy chcą dawać światu dużo radości. Dlatego codziennie wkładamy w naszą pasję całe serce. Projektujemy, ręcznie zdobimy, wypalamy, pakujemy i wysyłamy naszą nadzwyczajną porcelanę do naszych wyjątkowych Klientów. W ten sposób spełniamy marzenia o niepowtarzalnej porcelanie i pomagamy Wam tworzyć nadzwyczajne chwile.

ZOBACZ PRODUKTY