Facebook Pixel
MOMENTS Home Scents

Dyfuzor zapachowy Let's Celebrate MOMENTS

W magazynie
SKU
DYFUZOR1
169,00 zł
Sprzedaje i wysyła MOMENTS Home Scents
Wysyłka od 14,00 PLN
Dostawa w 1 dzień roboczy

Dyfuzor zapachowy MOMENTS wypełni pomieszczenie unikalnym, autorskim zapachem oraz zamieni Twoją przestrzeń w oazę dla zmysłów.

Kompozycje zapachowe są niezwykle trwałe i skoncentrowane, dzięki czemu zapach utrzymuje się w pomieszczeniu nawet do 6 miesiecy.

Dyfuzor patyczkowy jest wygodnym sposobem na uzyskanie stałego zapachu.

Czarne, elegackie patyczki, będące nośnikiem kompozycji, służą do uzyskania odpowiedniej intensywności zapachu. Możemy regulować ją poprzez ilość włożonych do pojemnika patyczków. Pojemność 200 ml.

Nuty zapachowe:

GDłowa / JEŻYNY, OWOCE LEŚNE

Serce / CZERWONE WINO, CEDR

Baza / KARMEL, BRĄZOWY CUKIER

  • Marka Factory of moments
  • Kolor Brązowy
MOMENTS Home Scents

Marka MOMENTS Home Scents zwraca uwagę na istotę doceniania krótkich, ulotnych chwil, które kształtują obraz naszego życia.

Produkty zapachowe powstają w małej manufakturze w Wielkopolsce. Każda świeca jest rozlewana ręcznie do szkła przy użyciu wegańskiego wosku oraz wysokiej jakości autorskich kompozycji zapachowych. Tworzone są z dokładną precyzją oraz dużą dawką miłości i zaangażowania.  

W ofercie marki znajdują się świece i woski sojowe oraz dyfuzory zapachowe z możliwością personalizacji. Marka prowadzi warsztaty z tworzenia świec, które mogą być ciekawym uzupełnieniem Twojego eventu.

ZOBACZ PRODUKTY