Leis

Czarnosrebrna męska bransoletka Minimal

W magazynie

SKU 5909256286006-1
Sprzedaje i wysyła Leis Jewelry
delivery Wysyłka od 0 PLN
calendar Dostawa w 1 dni

Opis

Srebrna bransoletka rodowana na czarno z kolekcji Minimal.

Srebrna bransoletka męska może być założona na biznesowe spotkanie, służbową kolację lub specjalną okazję ma dodawać mężczyźnie pewności siebie.

  • Materiałsrebro próby 925
  • Wykończenie: rodowane na ciemno
  • Grubość łańcuszka:ok. 1,5 mm
  • Łańcuszek przedłużający: ok. 2 cm
  • Wielkość charmsa: Wielkość porównywalna do monety 2 Euro

ZNALEZIENIE WŁAŚCIWEGO ROZMIARU PRZY UŻYCIU INNEJ BRANSOLETKI

Wybierz bransoletkę o odpowiednim rozmiarze. Umieść ją na płaskiej powierzchni. Używając linijki, zmierz długość od końca zapięcia do przeciwległego końca. Ważne jest, aby upewnić się, że bransoletka Leis, którą wybierzesz, jest jak najbardziej zbliżona do rozmiaru bransoletki, którą zmierzyłeś.

ZNALEZIENIE WŁAŚCIWEGO ROZMIARU POPRZEZ ZMIERZENIE NADGARSTKA

Aby zmierzyć poprawnie swój nadgarstek możesz:

Użyć taśmy krawieckiej, owinąć ją wokół nadgarstka, na którym chcesz nosić swoją bransoletkę Leis. Zwróć uwagę na cyfrę, która pokrywa się z 0 na taśmie mierniczej. Jeśli wolisz, aby bransoletka była szersza, dodaj 1,5 cm. Możesz również dodać lub odjąć centymetry w zależności od tego, jak wolisz nosić bransoletkę. Postępuj zgodnie ze wskazówkami i zanotuj swój pomiar nadgarstka.

O produkcie

Marka Leis
Kolor Czarny

Sprzedawca

Leis Jewelry

Zadaniem jakie stawiamy sobie w Leis, jest sprawianie, aby każda kobieta była świadoma swojej wartości, a dzięki temu czuła się wyjątkowa i pożądana. Właśnie dlatego każdego dnia tworzymy luksusową biżuterię, która ma na celu podkreślać kobiecą elegancję - zarówno na co dzień, jak i podczas specjalnych okazji. Każdy element biżuterii powstaje z połączenia najwyższej jakości wyselekcjonowanych materiałów, precyzji i kunsztu włoskich rzemieślników. Każda kolekcja wyróżnia się prawdziwym włoskim designem – serwowanym w wyrafinowanym, a jednocześnie eleganckim stylu.

Zobacz produkty

Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!

loader
Ładuję...