Facebook Pixel
Marachic

Drewniane spinki do mankietów Wenge

W magazynie
SKU
M026
130,00 zł
Sprzedaje i wysyła Marachic
Wysyłka od 12,99 PLN
Dostawa w 7 dni roboczych

Ręcznie wykonane drewniane spinki do mankietów z drewna tropikalnego Wenge, które charakteryzuje się wyjątkowo ciemną brązową barwą i pięknym usłojeniu. Spinki posiadają obły kształt w formie prostokąta. Zabezpieczone zostały olejem, który wydobywa naturalne piękno drewna.
Te małe i niepowtarzalne elementy ubioru nadadzą charakteru Twojej stylizacji.

  • Wymiary – 17 x 20 mm
  • Kształt - prostokąt
  • Uchwyty spinek – metal w kolorze srebra

Nasze wyroby są nie tylko niepowtarzalne, ale i nieprzewidywalne, przez co tak piękne i wyjątkowe. O ile możemy zaprojektować kształt danego wyrobu, to na fakturę i deseń nie mamy wpływu - ponieważ sama natura ją tworzy. W związku z tym zamówione przez Państwa produkty mogą się różnić delikatnie odcieniem czy rozmieszczeniem słojów.

Spinki zapakowane są w drewniane pudełko wypełnione wełną drzewną.

  • Marka Marachic
  • Kolor Brązowy
Marachic

MARACHIC to marka, która stawia przede wszystkim na polską produkcję rękodzielniczą. Stawiamy na jakość wykonania i dobry kontakt z klientem. Staramy się być dla naszych klientów elastyczni, można u nas zamówić produkt personalizowany pod Wasze wytyczne. Warsztat prowadzimy w domu na Warmii i Mazurach, specjalizujemy się głównie w drewnianej galanterii męskiej i damskiej. Pierwsze produkty, które podbiły serca naszych klientów to drewniane muszki, spinki do mankietów i krawata. Od jakiegoś czasu są to również drewniane torebki i biżuteria.

ZOBACZ PRODUKTY