Spox Sox

Chować głowę w piasek - kolorowe skarpetki -

W magazynie

SKU 0810-3328
Sprzedaje i wysyła Spox Sox
delivery Wysyłka od 11 PLN
calendar Dostawa w 1 dni

Opis

Strusie to zwierzęta, które w swoim zwyczaju mają chowanie głowy w piasek. Na szczęście Ty nie musisz kryć się ze swoją sympatią do tych uroczych ptaków i możesz odważyć się na kolorowe skarpetki w strusie, które dostępne są w sprzedaży w naszym sklepie.

Asymetryczne skarpetki w strusie

Nasze skarpetki w strusie są wykonane w asymetrycznym stylu, który przez ostatnie sezony bije rekordy popularności. Oznacza to, że skarpetki są spójne tematycznie, jednak różnią się swoimi wzorami. Na jednej z nich widzimy wystraszone strusie, które schowały swoje głowy w piasku, natomiast druga skarpetka ukazuje ich głowy i baczne spojrzenie na otaczający świat, wypełniony pustynnymi piaskami, kaktusami, porostami oraz wydmami. Kolorystyka skarpetek zachowana jest w odcieniach błękitnego nieba, złotej pustyni oraz pojedynczych elementów zieleni- podobnie jak skarpetki w wielbłądy. Całość przenosi nas w klimat środowiska naturalnego tych zwierząt.

Jak dbać o kolorowe skarpetki Spox Sox?

Materiał, z którego wykonane są nasze skarpetki w strusie nie wymaga specjalnej pielęgnacji. Jest to trafne połączenie bawełny czesanej, poliamidu oraz elastanu. Wyróżniają się wysoką jakością ze względu na elastyczność, dopasowanie do stopy oraz dobrą wytrzymałość. Dodatkowym atutem tego modelu jest obecność płaskiego szwa na palcach, dzięki czemu będziesz czuć się komfortowo. Jak prać skarpetki ze strusiem? Wystarczy przewrócić je na lewą stronę i wyprać w pralce w temperaturze nieprzekraczającej 40°C.

O produkcie

Materiał Bawełna, Elastan, Poliamid
Marka Spox Sox
Kolor Kolorowy

Sprzedawca

Spox Sox

Spox Sox to marka kolorowych skarpet, zaprojektowanych i wyprodukowanych w Polsce. Spox Sox zostały stworzone z myślą o najbardziej wymagających klientach, którzy cenią sobie wysoki komfort użytkowania i szukają sposobu na pokazanie swojej kreatywności i indywidualizmu w ubiorze. Główną ideą marki jest uczynienie życia bardziej kolorowym i wierzymy, że pomagamy zrobić pierwszy krok w tym kierunku.

Zobacz produkty

Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!

loader
Ładuję...