Spox Sox

Bobry - kolorowe skarpetki

W magazynie

SKU 0900-3328
Sprzedaje i wysyła Spox Sox
delivery Wysyłka od 11 PLN
calendar Dostawa w 1 dni

Opis

W naszym sklepie masz okazję odnaleźć produkty z wizerunkiem różnych gatunków zwierząt, znanych w Polsce oraz na całym świecie. Jednym z nich są długie skarpetki w bobry, które przyciągają spojrzenia swoją żywą kolorystyką oraz oryginalnym wzorem. Chcesz dowiedzieć się więcej na temat tych zwierząt?

Bobry - największe gryzonie w Europie

Te urocze zwierzęta pokrywa gęste i brązowe futro. Ich ogon jest płaski, pokryty łuskami oraz spełnia ważną rolę w przyrodzie. Za pomocą swojego ogona, bobry budują tamy, gromadzące wodę. To roślinożerne ssaki, które regulują poziom wód i oczyszczają je. Doskonale wiemy, jak ważną rolę w przyrodzie odgrywają te zwierzęta. Na ich cześć w sprzedaży oferujemy kolorowe skarpetki w bobry, które są wyrazem wdzięczności naturze za jej dobra.

Bawełniane skarpetki w bobry

Na naszych skarpetkach możesz zauważyć rodzinę bobrów, dzielnie pracującą nad budową tamy. Produkt wyróżnia się asymetrycznym stylem. Na jednej ze skarpet przedstawiono wizerunek zapracowanych zwierząt, a na drugiej rośnie trzcina i pałki wodne. Materiały, z których są wykonane nasze skarpety to czesana bawełna, poliamid oraz elastan. Ich połączenie sprawia, że produkt wyróżnia się jakością, wytrzymałością i świetnym dopasowaniem do każdej stopy. Kolorowe skarpetki w bobry będą idealną propozycją dla miłośników natury. Wszyscy zainteresowani życiem leśnych zwierząt powinni również sprawdzić nasze skarpetki w wiewiórki. 

O produkcie

Materiał Bawełna, Elastan, Poliamid
Marka Spox Sox
Kolor Kolorowy

Sprzedawca

Spox Sox

Spox Sox to marka kolorowych skarpet, zaprojektowanych i wyprodukowanych w Polsce. Spox Sox zostały stworzone z myślą o najbardziej wymagających klientach, którzy cenią sobie wysoki komfort użytkowania i szukają sposobu na pokazanie swojej kreatywności i indywidualizmu w ubiorze. Główną ideą marki jest uczynienie życia bardziej kolorowym i wierzymy, że pomagamy zrobić pierwszy krok w tym kierunku.

Zobacz produkty

Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!

loader
Ładuję...