Rose du Château

Białe Wieczne Róże Antracytowy Flowerbox

W magazynie

SKU 15-anthracite-white-eternity-bouqet
Sprzedaje i wysyła Rose du Château
delivery Wysyłka od 0 PLN
calendar Dostawa w 1 dni

Opis

Jesteś fanem eleganckich  prezentów, a  zwykłe kwiaty nie są wystarczająco wytworne ? Polecamy wieczne róże, czyli kwiaty żywe, które zachowują swój kolor i kształt przez minimum 2 lata. . Możesz mieć pewność,  że ten stylowy zestaw będzie olśniewał zdecydowanie dłużej niż tradycyjny bukiet. 

Bouquet flowerboxy są kolejna nowością w ofercie. To zbliżone do tradycyjnego bukietu boxy, w którym kwiaty ułożone sa w stylu tzw. kopułki. Tworzą w ten sposób fantastyczny efekt trójwymiarowości kompozycji, "wylewających" się z pudełka kwiatów. Dzięki dedykowanej technologii, którą opracowaliśmy, bez przeszkód możemy dostarczyć taki bukiet w dowolne miejsce w Europie. 

Antracytowy Flokowany flowerbox Édition Spéciale, to niespotykany designerski szary flok, złote tłoczenia, trójwymiarowe logo. Całość tworzy przepis na wyjątkowy i luksusowy flowerbox.   

Biały kolor kwiatu wyraża szacunek, symbolizuje honor i pokój. Podobnie jak kremowe, oznaczają uduchowioną miłość, pokorę, niewinność, czystość i sekret.  

Ilość róż: W boxie mieści się około 13 - 16 róż  

Średnica pudełka: Ø 15 cm  

Używamy jednej z najlepszych odmian róż wiecznych dostępnych na świecie. 

O produkcie

Kolor Czarny
Marka Rose du Château
Materiał Welur
Tworzywo Plastik

Sprzedawca

Rose du Château

Rose du Châteu to jedna z pierwszych Europejskich marek flowerboxów i róż wiecznych. Jesteśmy manufakturą zajmującą się tworzeniem bukietów kwiatowych najwyższej jakości, a także od 2020 roku świec zapachowych. Nasze produkty są specjalnie wyselekcjonowane, produkowane rzemieślniczo w Polsce, współpracujemy z najlepszymi designerami. Kupując nasze wyroby masz pewność, że są produktem premium.

Zobacz produkty

Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!

loader
Ładuję...