Facebook Pixel

Rose du Château

Bladoróżowe Wieczne Róże Biały Mega Flowerbox

W magazynie
SKU
30-white-palepink-eternity
1 600,00 zł
Sprzedaje i wysyła Rose du Château
Wysyłka od 0 PLN
Dostawa w 1 dni

Wieczne róże to kwiaty żywe, które zachowują swój kolor i kształt przez minimum 2 lata. Możesz mieć pewność, że ten stylowy zestaw będzie olśniewał zdecydowanie dłużej niż tradycyjny bukiet.   

Różowy kolor kwiatów - Baby Pink i biały flowerbox, to świetne połączenie dla osób lubiących delikatne i pastelowe barwy. Z pewnością, nie pozostanie niezauważony i doda uroku miejscu, w którym będzie się znajdował.  

Mega Flowerbox to największy dostępny rozmiar w ofercie. Jest imponujący, luksusowy i z pewnością zrobi wrażenie na obdarowanej osobie. To produkt premium, dla prawdziwego konesera pięknych i wielkich prezentów.  

Różowy kolor kwiatu oznacza sympatię, oddanie, przyjaźń.  

Ilość róż: We flowerboxie mieści się około 30-40 róż  

Średnica pudełka: Ø 30 cm  

Używamy jednej z najlepszych odmian róż wiecznych dostępnych na świecie. 

  • Kolor Pudrowy róż
  • Marka Rose du Château

Rose du Château

Rose du Châteu to jedna z pierwszych Europejskich marek flowerboxów i róż wiecznych. Jesteśmy manufakturą zajmującą się tworzeniem bukietów kwiatowych najwyższej jakości, a także od 2020 roku świec zapachowych. Nasze produkty są specjalnie wyselekcjonowane, produkowane rzemieślniczo w Polsce, współpracujemy z najlepszymi designerami. Kupując nasze wyroby masz pewność, że są produktem premium.

ZOBACZ PRODUKTY