Zuzzo

ZESTAW TATA I SYN - PLASTER MIODU

W magazynie

SKU 021
Sprzedaje i wysyła Zuzzo
delivery Wysyłka od 12.8 PLN
calendar Dostawa w 3 dni

Opis

Naszą propozycją dla mężczyzn i ich synów, którzy z jednej strony chcą podkreślić swoją przynależność do elity, ale chcą też pozostać oryginalni, intrygujący i zabawni, chcą pozostać sobą, jest męska muszka materiałowa plastry miodu. To produkt klasy premium. Gwarantuje to wykorzystanie wysokiej jakości włoskiej tkaniny oraz rzemieślnicza, ręczna praca polskich specjalistów.

Nietypowy wzór powoduje, że to idealny zestaw prezentowy.

  • Stylizowany pasek stanowiący element męskiej muszki męskiej plastry miodu można regulować w zakresie jego długości – nawet do 55 cm;
  • Mucha dla dziecka również posiada regulowany pasek z prostym zapięciem do 35 cm;
  • Muszka męska ma wymiary: 11,5 cm długości i 7,5 cm szerokości;
  • Mucha dla chłopca ma wymiary : 8,5 cm długości;
  • Muszka tata - syn założysz z łatwością, dzięki niewielkiej, ale mocnej klamrze.

Efektowne pudełko ECO kryjące Twój zestaw muszek plastry miodu zapewni jej bezpieczną podróż, które jest gotowym rozwiązaniem, jeśli poszukujesz trafionego prezentu.

O produkcie

Marka Zuzzo
Kolor Granatowy

Sprzedawca

Zuzzo

Cześć, 

Tu Żaklina i Rafał - bardzo nam miło! Nie będziemy pisać korpomową o tym, ile wysiłku i pasji wkładamy w nasze produkty, ponieważ wierzymy, że każdy producent, który sygnuje produkty czy usługi swoim nazwiskiem wkłada w to całe serce, tak jak i my.  

Założyliśmy Zuzzo z myślą o rzeczach, które sami chcieliśmy ubrać, a których brakowało nam na rynku. Potrzeby nasze i naszych przyjaciół przerodziły się w pomysł na stworzenie firmy, która będzie rozwiązaniem dla innych, myślących jak my. Nasz asortyment na pierwszy rzut może wydawać się skierowany do mężczyzn, ale nasze produkty tworzymy z myślą zarówno o kobietach, jak i mężczyznach - czego dowodem niech będą zdjęcia. Kieruje nami motto: wszystko jest dla ludzi :)  

Uwielbiamy wszystkie nasze produkty, ale pomysł, z którego jesteśmy najbardziej dumni, to ręcznie wykonane muszki z niepowtarzalnych, naturalnych piór. W każdy projekt włożyliśmy mnóstwo serca i każdy z nich jest dla nas na tyle ważny, że nadaliśmy mu indywidualne imię i postanowiliśmy podzielić się z Wami inspiracjami, które stały za jego stworzeniem. Skąd pochodzą nasze pomysły przeczytasz na stronie każdej z muszek. Poznając naszą inspirację przy ich tworzeniu, lepiej zrozumiesz, która z nich jest stworzona własnie dla Ciebie! :)

Zobacz produkty

Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!

loader
Ładuję...