Zuzzo

ZESTAW TATA I SYN - ETNO

W magazynie

SKU 024
Sprzedaje i wysyła Zuzzo
delivery Wysyłka od 12.8 PLN
calendar Dostawa w 3 dni

Opis

Zestaw muszek materiałowych tata-syn etno jest produktem klasy premium. Zapewnia to nie tylko najwyższej jakości, starannie wyselekcjonowana tkanina, ale także ręczna praca naszych rzemieślników. Zadbają oni o każdy szew i perfekcyjne ułożenie wzoru na Twoim egzemplarzu muszki męskiej etno.

Nieszablonowy wzór i niesamowity kolor materiału powoduje, że to idealny pomysł na prezent.

  • Stylizowany pasek stanowiący element męskiej muszki męskiej etno można regulować w zakresie jego długości – nawet do 55 cm;
  • Mucha dla dziecka również posiada regulowany pasek z prostym zapięciem do 35 cm;
  • Muszka męska ma wymiary: 11,5 cm długości i 7,5 cm szerokości;
  • Mucha dla chłopca ma wymiary : 8,5 cm długości;
  • Muszka tata - syn założysz z łatwością, dzięki niewielkiej, ale mocnej klamrze.

Zestaw muszek tata syn etno dotrze do Ciebie zabezpieczona w ozdobnym ECO pudełku, które jest gotowym rozwiązaniem, jeśli poszukujesz trafionego prezentu.

O produkcie

Marka Zuzzo
Kolor Kolorowy

Sprzedawca

Zuzzo

Cześć, 

Tu Żaklina i Rafał - bardzo nam miło! Nie będziemy pisać korpomową o tym, ile wysiłku i pasji wkładamy w nasze produkty, ponieważ wierzymy, że każdy producent, który sygnuje produkty czy usługi swoim nazwiskiem wkłada w to całe serce, tak jak i my.  

Założyliśmy Zuzzo z myślą o rzeczach, które sami chcieliśmy ubrać, a których brakowało nam na rynku. Potrzeby nasze i naszych przyjaciół przerodziły się w pomysł na stworzenie firmy, która będzie rozwiązaniem dla innych, myślących jak my. Nasz asortyment na pierwszy rzut może wydawać się skierowany do mężczyzn, ale nasze produkty tworzymy z myślą zarówno o kobietach, jak i mężczyznach - czego dowodem niech będą zdjęcia. Kieruje nami motto: wszystko jest dla ludzi :)  

Uwielbiamy wszystkie nasze produkty, ale pomysł, z którego jesteśmy najbardziej dumni, to ręcznie wykonane muszki z niepowtarzalnych, naturalnych piór. W każdy projekt włożyliśmy mnóstwo serca i każdy z nich jest dla nas na tyle ważny, że nadaliśmy mu indywidualne imię i postanowiliśmy podzielić się z Wami inspiracjami, które stały za jego stworzeniem. Skąd pochodzą nasze pomysły przeczytasz na stronie każdej z muszek. Poznając naszą inspirację przy ich tworzeniu, lepiej zrozumiesz, która z nich jest stworzona własnie dla Ciebie! :)

Zobacz produkty

Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!

loader
Ładuję...