Facebook Pixel

Nadzwyczajnie

Kubki 300 ml - Mąż i Żona z Twoją datą

SKU
ZEST-2k30-001
102,00 zł

Dokonaj personalizacji produktu.

Produkt personalizowany

0/20

Termin realizacji wynosi od 3 do 4 dni roboczych

Czas realizacji zamówień personalizowanych to 3-4 dni robocze, po czym następuje wysyłka.

Sprzedaje i wysyła Nadzwyczajnie
Wysyłka od 13.99 PLN
Brak możliwości zwrotu

Kubki to nieodłączna część rutynowych czynności większości osób. Zestaw, na który składają się dwa kubki o pojemności 300 ml dla męża i żony z datą ślubu to doskonały sposób na dodatek do większego prezentu, który z pewnością zostanie zapamiętany przez Młodą Parę. Będą mogli pamiętać o Tym wyjątkowym dniu przez długi czas, a każde z nich będzie miało swój własny egzemplarz. Podobnie jak w większości naszych produktów, dajemy możliwość pełnej personalizacji zamówień, z których możesz skorzystać poprzez wybranie odpowiednich opcji.

Kubki o pojemności 300 ml są optymalne dla osób, które żyją w biegu i nie mają czasu na rozsiadanie się z dużymi kubkami. Są także odpowiednio duże, by posmakować ulubionej kawy czy herbaty, a jednocześnie dość zgrabne, by dać je komuś jako prezent.

  • Kolor Biały
  • Marka Nadzwyczajnie
  • Tworzywo Porcelana

Nadzwyczajnie

Jesteśmy dwójką młodych ludzi, którzy chcą dawać światu dużo radości. Dlatego codziennie wkładamy w naszą pasję całe serce. Projektujemy, ręcznie zdobimy, wypalamy, pakujemy i wysyłamy naszą nadzwyczajną porcelanę do naszych wyjątkowych Klientów. W ten sposób spełniamy marzenia o niepowtarzalnej porcelanie i pomagamy Wam tworzyć nadzwyczajne chwile.

ZOBACZ PRODUKTY