Facebook Pixel
Bandi Cosmetics Sp. z o.o.

Zestaw Bankietowy

W magazynie
SKU
ZWD1
157,00 zł
Sprzedaje i wysyła Bandi Cosmetics Sp. z o.o.
Wysyłka od 9,00 PLN
Dostawa w CIĄGU 1 DNIA

Natychmiast poprawia nawilżenie i koloryt cery!

Poznaj zestaw, z którego stworzysz mini zabieg kosmetyczny do wykonania w domu, aby Twoja cera natychmiast odzyskała zdrowy blask! W kilka chwil zadba o prawidłowe nawilżenie i wygładzenie skóry, pozostawi ją delikatnie rozjaśnioną, ukojoną i wyglądającą na wypoczętą. Najpierw na oczyszczoną cerę nałóż Aktywny peeling enzymatyczny, spłucz po 15 minutach. Teraz rozprowadź na skórze Maskę gommage z aktywną witaminą C i pozostaw ją na następne 15 minut. Po tym czasie możesz ją zmyć wodą lub „zgumkuj” jej nadmiar delikatnie pocierając palcami po skórze. W ten sposób wmasujesz witaminę C wraz z innymi składnikami poprawiającymi koloryt i nawilżenie, a Twoja cera będzie wyglądała promiennie i świeżo. Następnie nałóż Emulsję silnie nawilżającą, która zadba o natychmiastowe oraz długotrwałe nawilżenie cery, niezbędne dla efektu zadbanej, pięknej cery. Taki zabieg możesz wykonywać 2-3 razy w tygodniu, natomiast Emulsję silnie nawilżającą używaj codziennie!

Polecamy: dla każdego rodzaju cery w każdym wieku.

Działanie: natychmiastowa redukcja zmęczonego wyglądu, poprawa nawilżenia i wygładzenia cery, przywrócenie zdrowego GLOW.

  • Uroda Pielęgnacja twarzy
  • Marka Bandi
Bandi Cosmetics Sp. z o.o.

Jesteśmy polską, rodzinną firmą założoną 35 lat temu przez pasjonatkę kosmetologii Bogdę Draniak i prowadzoną dziś przez jej córkę Joannę Draniak-Kicińską. Naszą największą pasją jest tworzenie nowoczesnych i skutecznych kosmetyków dla kobiet takich jak my, bo wszystkie chcemy wyglądać i czuć się pięknie! Lata doświadczeń wykorzystujemy w kreowaniu innowacyjnych zabiegów kosmetycznych oraz preparatów pielęgnacyjnych, bezpiecznych dla Ciebie i środowiska. Nie ulegamy modom, wybieramy tylko dokładnie przebadane składniki, o udowodnionym działaniu.

ZOBACZ PRODUKTY