Facebook Pixel

Prowansalska Manufaktura

Pudełko na pieniądze, Ślub

SKU
PPS02
52,00 zł

Dokonaj personalizacji produktu.

Produkt personalizowany

Termin realizacji wynosi od 3 do 3 dni roboczych

Sprzedaje i wysyła Prowansalska Manufaktura
Wysyłka od 14 PLN
Brak możliwości zwrotu

W niedługim czasie wybierasz się na przyjęcie weselne? Chcesz podarować nowożeńcom kopertę z pieniędzmi? Zamiast zwykłej, standardowej kartki mamy dla Ciebie propozycję pięknego, efektownego pudełeczka, w którym w elegancki sposób będziesz mógł przekazać pieniądze oraz złożyć życzenia.

Tak jak wszystkie nasze produkty, również i to pudełko w całości wykonane zostało z drewna a następnie ręcznie przez nas pomalowane i ozdobione wysokiej jakości wydrukiem  upamiętniającym wydarzenie zaślubin. Na pudełeczku znajdują się imiona Pani Młodej i Pana Młodego oraz data uroczystości.

W środku pudełeczka znajdują się życzenia oraz niewielki biały woreczek z organzy,  do którego można włożyć pieniądze, które chcemy przekazać Nowożeńcom, w tym uroczystym dniu.

W środku pudełka znajduje się standardowy tekst życzeń.  

Wymiary zewnętrzne pudełka po zamknięciu :

szerokość: 14,4 cm

głębokość: 14,4 cm

wysokość: 2,4 cm

Materiał : drewno  

UWAGA: w skład pudełka nie wchodzą pieniądze. Zostały one wykorzystane na potrzeby sesji zdjęciowej.

  • Kolor Biały
  • Marka Prowansalska Manufaktura
  • Tworzywo Drewno

Prowansalska Manufaktura

Prowansalska Manufaktura to niewielka pracownia rękodzielnicza, która powstała z miłości do  rzeczy pięknych, oryginalnych i niepowtarzalnych.  Oferowane przez nas produkty, które z pietyzmem powstają w naszej pracowni, wykonywane są ręcznie z najwyższej jakości  materiałów, z ogromną dbałością o najmniejszy detal. Do ich produkcji wykorzystujemy tylko naturalne i   przyjazne naturze składniki.  

ZOBACZ PRODUKTY