Facebook Pixel
KOKONET

Ozdoby ślubne FREYA gold

W magazynie
SKU
4-0050
99,00 zł
Sprzedaje i wysyła KOKONET
Wysyłka od 10,99 PLN
Dostawa w 2-3 dni

Freya to komplet dwóch wpinek do włosów. Minimalistyczne i subtelne ozdoby, które pięknie uzupełniają stylizacje cechujące bliskość natury. Motyw listków przewodzący ozdobom połączony z opalizującymi kryształkami w kolorze szampana znalazł uznanie już nie jednej Panny Młodej, stąd postanowiliśmy wprowadzić ten model w stałej sprzedaży. Długość pojedyńczej ozdoby to 7cm. Jeśli uważasz, że potrzebujesz 3 elementowy zestaw - Napisz do Nas, ustalimy szczegóły.

Wymiary ozdoby: 7cm długości
Czas realizacji: do 3 dni roboczych

Ozdoby z serii KOKONET HANDMADE collection wykonywane są ręcznie i pakowane w pudełka z certyfikatem ECO FRIENDLY, z zachowaniem zasad i zgodnie z duchem less waste. W środku pudełka znajduje się również eko wypełnienie, które na czas transportu zabezpieczy biżuterię przed uszkodzeniem, a po dotarciu do Ciebie będziesz je mogła ponownie wykorzystać. Do pakowania ozdób z tej kolekcji nie używamy ani grama plastiku.

  • OrderProcessingTimeTo 3
  • OrderProcessingTimeFrom 2
  • Marka KOKONET
  • Kolor Złoty
  • Rodzaj kamienia Ozdobne kryształy
  • Materiał biżuterii Metal
KOKONET

Kokonet powstał z myślą o kobietach w każdej grupie wiekowej, jak i o różnorodnych preferencjach, i cechach, które decydują o wyborze przez nie biżuterii dla siebie.

               ...:::HANDMADE COLLECTION:::..

Misternie formowane przez Nas elementy tworzące niepowtarzalne kompozycje docenia coraz szersze grono Panien Młodych. Mamy nadzieję, że skoro tu dotarłaś to dasz się porwać w czarujący świat kwiatów, listków i cyrkonii a jedyne w swoim rodzaju komplety biżuterii powstającej w Naszej pracowni spełnią Twoje marzenie o wyjątkowej ślubnej biżuterii.

ZOBACZ PRODUKTY