Facebook Pixel

Nadzwyczajnie

Kubek 300 ml - Psy Tul

W magazynie
SKU
KU30-BILL-014
51,00 zł
Sprzedaje i wysyła Nadzwyczajnie
Wysyłka od 13.99 PLN
Dostawa w 3 dni

Odkąd sięgasz pamięcią, kochałeś te czworonogi. Już od dziecka marzyłaś, by mieć swojego kudłatego przyjaciela. Kupowałaś więc atlasy z rasami psów i marzyłaś o tym, by być już dorosła, aby kupić swojego psa. Bo po prostu jesteś miłośnikiem psów wszelakiej maści. 

Dla takiego miłośnika psów mamy coś specjalnego. Kubek z napisem „Psy tul” najlepiej mówi o Twoich uczuciach do tych czworonożnych istot. Bo choć masz już teraz tego swojego wybranego przyjaciela, jednak najchętniej tuliłabyś je wszystkie w ramionach. Taka już jesteś.

A ten kubek każdego dnia przypomina Ci o tej wielkiej przyjaźni i o tej głębokiej więzi, która zbudowałaś ze swoim czworonożnym przyjacielem. Pojemność kubka 300 ml jest na tyle uniwersalna, że w ciągu dnia będziesz mieć naprawdę sporo okazji, by po niego sięgać, by napić się z niego swojej ulubionej herbaty, kawy lub innego napoju.

A najfajniejsze jest to, że wykonany jest z solidnej porcelany, dlatego będziesz mogła zaparzyć sobie swój aromatyczny napój i zasiąść wygodnie wtulając się w miękką sierść swojego wiernego przyjaciela. Będziesz mogła siedzieć tak bardzo długo, bo herbata nie wystygnie w tym kubku zbyt szybko. A jego duże, wygodne ucho pozwoli Ci swobodnie chwycić go w dłonie. 

Nie musisz się martwić, że podczas tej przyjemnej chwili napój wyleje Ci się na kolana, gdy Twój pies będzie się wiercił, by zmienić pozycję na jeszcze wygodniejszą. I tak właśnie z tym kubkiem w dłoni budujesz tę niesamowitą więź między Tobą a Twoim czworonożnym towarzyszem. Bo choć się do tego nie przyznasz głośno, to jednak uwielbiasz leżeć z nim razem na kanapie. 

  • Kolor Biały
  • Marka Nadzwyczajnie
  • Tworzywo Porcelana

Nadzwyczajnie

Jesteśmy dwójką młodych ludzi, którzy chcą dawać światu dużo radości. Dlatego codziennie wkładamy w naszą pasję całe serce. Projektujemy, ręcznie zdobimy, wypalamy, pakujemy i wysyłamy naszą nadzwyczajną porcelanę do naszych wyjątkowych Klientów. W ten sposób spełniamy marzenia o niepowtarzalnej porcelanie i pomagamy Wam tworzyć nadzwyczajne chwile.

ZOBACZ PRODUKTY

Zobacz też