Facebook Pixel

Nadzwyczajnie

Kubek 300 Ml - Mamo Na Dnie Dobrze, Że Jesteś

W magazynie
SKU
KU30-BILL-142
51,00 zł
Sprzedaje i wysyła Nadzwyczajnie
Wysyłka od 13.99 PLN
Dostawa w 3 dni

Wiele sytuacji spotka Cię w życiu. Wyliczyć możesz setki pięknych chwil, które zachowujesz w swojej pamięci. Nie brakuje też takich, które głęboko Cię poraniły. Ludzie przychodzą i odchodzą. Ale jest jedna taka osoba na świecie, która obdarowała Cię miłością od pierwszego Twojego dnia. I wiesz co? To się nigdy nie zmieni. Tą osobą jest Twoja mama. 

Bez względu na sytuacje życiowe, które Cię spotkały, na doświadczenia dobre, jaki i również te złe — Ona zawsze stała za Tobą murem i nie odwróciła się od Ciebie. Tej więzi, która Was łączy, nie da się zniszczyć w żaden sposób. 

Ile razy podziękowałaś jej za jej bezinteresowną miłość, za opiekę, gdy byłaś mała, za nieprzespane noce, gdy dopadła Cię choroba? I obojętnie, czy mówisz jej to wiele razy, czy zbyt rzadko, to prawdą jest to, że słów tych nigdy nie jest za wiele. 

Dzięki temu nadzwyczajnemu kubkowi każdego dnia możesz powtarzać swojej mamie, że jest dla Ciebie ważna, i co więcej — dziękować jej za jej obecność. Czasem wystarczą słowa „Mamo. Dobrze, że jesteś”, by poczuła Twoją wdzięczność. 

Złote serduszko umieszczone na kubku dodatkowo wyrazi Twoje ciepłe uczucia. A jeżeli chcesz nadać kolorytu swoim uczuciom, możesz zmienić kolor serca na czerwone, aby jeszcze mocniej wyrazić moc swoich uczuć. Nie czekaj tylko na ten jeden dzień w roku, by podziękować jej za to, że jest i że zawsze możesz na nią liczyć. Możesz podarować jej taki kubek w dowolnym momencie, bo przecież każdego dnia cieszysz się, że masz taką mamę, nie tylko raz w roku, gdy przychodzi jej święto. 

Podaruj swojej mamie ten wyjątkowy kubek, by każdego dnia przypominać jej o swojej wdzięczności. Jego solidna porcelana pozwoli na to, by pozostał z nią przez długie lata, bez obaw, że uszkodzi się przy pierwszej nieszczęśliwej okazji. 

  • Kolor Biały
  • Marka Nadzwyczajnie
  • Tworzywo Ceramika

Nadzwyczajnie

Jesteśmy dwójką młodych ludzi, którzy chcą dawać światu dużo radości. Dlatego codziennie wkładamy w naszą pasję całe serce. Projektujemy, ręcznie zdobimy, wypalamy, pakujemy i wysyłamy naszą nadzwyczajną porcelanę do naszych wyjątkowych Klientów. W ten sposób spełniamy marzenia o niepowtarzalnej porcelanie i pomagamy Wam tworzyć nadzwyczajne chwile.

ZOBACZ PRODUKTY