Nadzwyczajnie

Kubek 300 Ml - Kocham Cię Tato!

W magazynie

SKU KU30-BILL-108
Sprzedaje i wysyła Nadzwyczajnie
delivery Wysyłka od 13.99 PLN
calendar Dostawa w 3 dni

Opis

Słowa „Kocham Cię Tato” należą do tych, które każdy ojciec pragnie usłyszeć od swoich dzieci. Kubek z takim napisem oraz złotym serduszkiem na pewno sprawi mu dużo radości i pozostanie z nim na długie lata. Polska porcelana wysokiej jakości oraz ręczne zdobienia wymagają jednak odpowiedniej konserwacji, o czym warto uprzedzić tatę po wręczeniu prezentu.

Jeśli chcesz lepiej spersonalizować produkt, poproś o zmianę pojemności, zmianę koloru serca lub dodanie napisu w odpowiednim miejscu, w którym zawrzesz dodatkowe przesłanie dla Twojego taty. Z takim kubkiem będzie mógł zasiąść do pracy lub relaksować się podczas poświęcania czasu swojemu ulubionemu hobby. Jeśli Twój tata lubi większe ilości płynów, poproś o kubek z większą pojemnością.

O produkcie

Kolor Biały
Marka Nadzwyczajnie
Tworzywo Ceramika

Sprzedawca

Nadzwyczajnie

Jesteśmy dwójką młodych ludzi, którzy chcą dawać światu dużo radości. Dlatego codziennie wkładamy w naszą pasję całe serce. Projektujemy, ręcznie zdobimy, wypalamy, pakujemy i wysyłamy naszą nadzwyczajną porcelanę do naszych wyjątkowych Klientów. W ten sposób spełniamy marzenia o niepowtarzalnej porcelanie i pomagamy Wam tworzyć nadzwyczajne chwile.

Zobacz produkty

Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!

loader
Ładuję...