Nadzwyczajnie

Kubek 300 Ml - Kocham Cię Tato - Nakrapiany

W magazynie

SKU KU30-BILL-079
Sprzedaje i wysyła Nadzwyczajnie
delivery Wysyłka od 13.99 PLN
calendar Dostawa w 2 dni

Opis

Jedną z najbliższych nam osób jest tata. Zawsze obok, gotowy do pomocy, uczył nas tego co ważne i pokazywał jak piękne może być życie. To on zawsze w nas wierzył i wspierał w trudnych momentach. Szykując prezent dla tak ważnej osoby, często mamy w głowie pustkę… Jak pokazać tacie, jak bardzo go kochamy? 

Czasami okazuje się, że najprostsze rozwiązania są najlepsze. Kubek? Tak, ale wyjątkowy! Filiżanka? Zgadza się! Dla tak nadzwyczajnych osób jak nasze mamy stworzyliśmy nadzwyczajną porcelanę, która wyraża najważniejsze słowa. Nasze ręcznie zdobione produkty, to świetne pomysły na podziękowania ślubne lub prezenty z okazji dnia mamy lub urodzin. Podarowując swojej mamie nadzwyczajną filiżankę lub kubek, mówisz Kocham Cię każdego dnia, podczas każdej kawy lub herbaty…

Dodaj trochę radości do codziennych rytuałów swojej mamy i wybierz coś z naszej oferty! 

O produkcie

Kolor Biały
Marka Nadzwyczajnie
Tworzywo Ceramika

Sprzedawca

Nadzwyczajnie

Jesteśmy dwójką młodych ludzi, którzy chcą dawać światu dużo radości. Dlatego codziennie wkładamy w naszą pasję całe serce. Projektujemy, ręcznie zdobimy, wypalamy, pakujemy i wysyłamy naszą nadzwyczajną porcelanę do naszych wyjątkowych Klientów. W ten sposób spełniamy marzenia o niepowtarzalnej porcelanie i pomagamy Wam tworzyć nadzwyczajne chwile.

Zobacz produkty

Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!

loader
Ładuję...