Facebook Pixel
White Jasmine Accessories

Kolczyki Milo emerald

SKU
WJ0005
190,00 zł

Dokonaj personalizacji produktu.

Produkt personalizowany

Termin realizacji wynosi od 15 do 15 dni roboczych

Sprzedaje i wysyła White Jasmine Accessories
Wysyłka od 12,00 PLN
Brak możliwości zwrotu

Kolczyki Milo emerald są wykonane ręcznie z kryształów w kolorze emerald, oprawione w pozłacane koszyki jubilerski. Oprawy kryształów są wolne od niklu i ołowiu. Kolczyki są ręcznie wykonane według autorskiego projektu a długość ich wynosi około 1,4 cm. Sztyft do kolczyków jest wykonany ze srebra 925. Biżuteria zapakowana jest w ozdobne pudełko White Jasmine.

„PRODUKT NA ZAMÓWIENIE”: czas oczekiwania do 10 dni roboczych. Ozdoba jest dostępna na zamówienie.  Aby zamówić podobny dodatek wykonany według własnych preferencji wyślij nam wiadomość.

  • Materiał biżuterii Mosiądz, Pozłacane srebro
  • Rodzaj kamienia Ozdobne kryształy
  • Marka White Jasmine
  • Kolor Butelkowa zieleń
  • Zapięcie Sztyft
White Jasmine Accessories

White Jasmine Accessories to marka wyjątkowej biżuterii ślubnej. Od ponad dekady w naszej warszawskiej pracowni tworzymy unikatowe ozdoby. Każdą z nich wykonujemy w całości ręcznie.

Niepowtarzalny styl, staranność ręcznego wykonania, blask i głębia koloru najpiękniejszych kryształów na świecie, dbałość o najmniejszy detal oraz serce włożone w każdą pracę, która opuszcza naszą pracownie - to cechy naszych projektów.

Jesteśmy niewielkim zespołem, zjednoczeni silnym przekonaniem, że personalizacja to powrót do dawnej formy luksusu posiadania czegoś stworzonego specjalnie dla Siebie.

Chcemy wprowadzić Cię w proces projektowania oraz tworzenia wyjątkowych akcesoriów, które ujmują elegancją, ponadczasowym pięknem i tradycyjnym podejściem rzemieślniczym.

ZOBACZ PRODUKTY