Kemon

KEMON ZERO GRAVITY Pasta b.mocno utrwalająca

W magazynie

SKU 8020936030782
Sprzedaje i wysyła Krainawłosow
delivery Wysyłka od 11.99 PLN
calendar Dostawa w 2 dni

Opis

Hair Manya ZERO GRAVITY 100ml Pasta ultra mocno utrwalająca znanej i cenionej marki na całym Świecie marki.

ZERO GRAVITY to modelująca pasta do włosów gwarantująca ekstremalne utrwalenie i natychmiastowy efekt, przeznaczona do tworzenia skomplikowanych fryzur i efektu zmierzwionych włosów.

Produkt idealny dla kręconych, mocnych włosów, które wymagają podkreślenia fryzury bez korzystania z suszarki. Stosowany w małych ilościach na suche włosy zapewnia szybką stylizację i rozdzielenie kosmyków, bez obciążania i zwilżania włosów.

Stosuję! Nakładam na wilgotne włosy na całą głowę, aby utrwalić i podkreślić fryzurę, osiągając efekt vintage. Stosując na suche włosy, zaakcentuję i rozdzielam pasemka.

Życzymy udanych zakupów!

O produkcie

Uroda Włosy
Marka Kemon

Sprzedawca

Krainawłosow

KRAINAWŁOSÓW powstała w 2012 roku. Trochę z przymusu ;) trochę z potrzeby ;) i trochę z luki w tamtych czasach w kategorii "włosy". Na rynku nie było tak wielu producentów profesjonalnych kosmetyków, a my jako jedni z pierwszych je mieliśmy i dawaliśmy radość z pielęgnacji włosów trudnych, włosów kręconych, suchych, cienkich, delikatnych, przetłuszczających, zniszczonych... i tak dalej i tak dalej. Przez te wszystkie lata zbudowaliśmy swoją renomę, zbudowaliśmy opinię rzetelnego doradcy.

Zobacz produkty

Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!

loader
Ładuję...