Kemon

KEMON Liding Spray Ułatwiający rozczesywanie 200ml

W magazynie

SKU 8020936064213
Sprzedaje i wysyła Krainawłosow
delivery Wysyłka od 11.99 PLN
calendar Dostawa w 2 dni

Opis

LIDING NOURISH - SPRAY ODŻYWCZY DWUFAZOWY 200ml

Dwufazowy spray, niewymagający spłukiwania, przeznaczony do włosów suchych, puszących się i zniszczonych. Zapobiega elektryzowaniu się włosów, nawilża je i sprawia, że są łatwe do ułożenia.

Ukoronowaniem wieloletnich eksperymentów z roślinami leczniczymi było stworzenie Velian Complex – opatentowanej mieszanki ekstraktów roślinnych z dziewanny, kocanki, lnu i rumianu żółtego.

Na produkcie widnieje procentowy zapis mówiący o ilości składników pochodzenia roślinnego.

W przypadku sprayu Nourish jest to 65%

Sposób użycia: Wstrząsnąć przed użyciem w celu wymieszania dwóch faz, po czym rozpylić na długości umytych i osuszonych włosów.

Włosy kruche, suche, puszące się są najtrudniejsze do opanowania, ciężko je zatem stylizować.

Liding Nourish to produkty na bazie masła shea, dzięki czemu głęboko odżywiają i chronią włosy, nadają im miękkość oraz ułatwiają ich rozczesywanie

KLUCZOWE SKŁADNIKI:

Masło shea

Dzięki swoim właściwościom nawilżającym, kojącym i odżywczym jest uważane za prawdziwe panaceum.

Idealne do odżywienia włosów puszących się, suchych i uszkodzonych. Tworzy warstwę na włosach, dzięki której chroni je przed czynnikami atmosferycznymi.

Z LINII NOURISH DOSTĘPNE SĄ NASTĘPUJĄCE PRODUKTY:

Nourish Shampoo – 250ml

Nourish Mask – 200ml

spray dwufazowy Nourish 2Phase – 200 ml

EFEKTYWNOŚĆ

Produkty z linii Liding są opracowane tak, aby zapewnić idealny rezultat przy zachowaniu pełnej ochrony włosów, skóry oraz ciała.

SLS i SLES

Wszystkie szampony Liding nie zawierają szkodliwych dla skóry oraz włosów związków SLS i SLES.

KLUCZOWE SKŁADNIKI

Wszystkie produkty Liding są stworzone z wyselekcjonowanych składników aktywnych, mających określone działanie spełniające konkretne potrzeby pielęgnacyjne.

Życzymy udanych zakupów!

O produkcie

Uroda Włosy
Marka Kemon

Sprzedawca

Krainawłosow

KRAINAWŁOSÓW powstała w 2012 roku. Trochę z przymusu ;) trochę z potrzeby ;) i trochę z luki w tamtych czasach w kategorii "włosy". Na rynku nie było tak wielu producentów profesjonalnych kosmetyków, a my jako jedni z pierwszych je mieliśmy i dawaliśmy radość z pielęgnacji włosów trudnych, włosów kręconych, suchych, cienkich, delikatnych, przetłuszczających, zniszczonych... i tak dalej i tak dalej. Przez te wszystkie lata zbudowaliśmy swoją renomę, zbudowaliśmy opinię rzetelnego doradcy.

Zobacz produkty
loader
Ładuję...