Facebook Pixel

Nadzwyczajnie

Dzbanek 1 litr - Herbatki ZŁOTE SERCE

W magazynie
SKU
DZB110-TRAPO-005
104,00 zł
Sprzedaje i wysyła Nadzwyczajnie
Wysyłka od 13.99 PLN
Dostawa w 3 dni

Dzbanek 1 litr — Herbatki ZŁOTE SERCE

Szukasz prezentu dla miłośniczki herbaty? Mamy dla Ciebie nadzwyczajnie zdobiony dzbanek z sugestywnym pytaniem. Takiemu dzbankowi trudno odmówić, trudno z nim dyskutować, a jeszcze trudniej nie skosztować zawartości…

Dzbanek, który jest wstępem do rozmowy

To nietuzinkowy element każdego spotkania z rodziną, czy przyjaciółmi. Herbata sama prosi się o to, aby się parzyć, a rozmowy i relacje rozwijają się płynnie. Nasza nadzwyczajnie zdobiona porcelana przełamuje schematy ręcznymi zdobieniami i ciepłem komunikatu. A produkty z nakrapianej złotem kolekcji premium — doskonale pasują do każdego wnętrza i każdej aranżacji. 

Dodaj wiadomość od siebie

Każdy produkt obecny w naszym sklepie możesz dodatkowo spersonalizować w konfiguratorze zamówienia. Niezależnie od tego, czy kupujesz dzbanek dla siebie, czy dla bliskiej osoby — możesz za sprawą własnego tekstu stworzyć przedmiot wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju.

Ekologicznie i bezpiecznie

Dbamy nie tylko o naszych Klientów, ale również o planetę. Z tego powodu w swojej paczce nie znajdziesz ani grama plastiku. Porcelanę pakujemy w bezpieczny dla środowiska ekologiczny papier i wysyłamy ją w podróż. Nadzwyczajnie zdobiona porcelana podróżuje bezpiecznie i w nienaruszonym stanie dociera do domów naszych Klientów.

  • Kolor Biały
  • Marka Nadzwyczajnie
  • Tworzywo Porcelana

Nadzwyczajnie

Jesteśmy dwójką młodych ludzi, którzy chcą dawać światu dużo radości. Dlatego codziennie wkładamy w naszą pasję całe serce. Projektujemy, ręcznie zdobimy, wypalamy, pakujemy i wysyłamy naszą nadzwyczajną porcelanę do naszych wyjątkowych Klientów. W ten sposób spełniamy marzenia o niepowtarzalnej porcelanie i pomagamy Wam tworzyć nadzwyczajne chwile.

ZOBACZ PRODUKTY