Facebook Pixel
Shebywedding

Drewniane pudełko na obrączki mr mrs

W magazynie
SKU
POBRDR
25,00 zł
Sprzedaje i wysyła Shebywedding
Wysyłka od 14,00 PLN
Dostawa w Od 1 do 5 dni roboczych

Delikatne, drewniane pudełko na obrączki w stylu boho z białym napisem We ♥ do oraz napisem wewnątrz Mr ♥ Mrs

Drewniane pudełko na obrączki to nie tylko zwykły przedmiot. To małe dzieło sztuki, które zawiera w sobie nie tylko Wasze symboliczne pierścienie, ale także całą historię Waszego uczucia. Każda linia, każde wcięcie i każda faktura drewna opowiedzą o Waszej wyjątkowej podróży, która doprowadziła Was do tego ważnego momentu.

Wybierając drewniane pudełko na obrączki, wybieracie trwałość i naturalny urok. Drewno, które było świadkiem wieków, teraz będzie świadkiem Waszej miłości i obietnic. Każdego dnia, kiedy będziecie otwierać to pudełko, przypomnicie sobie o tym magicznym dniu i uczuciu, które jest fundamentem Waszego związku.

  • Marka SheByWedding
  • Kolor Brązowy
Shebywedding

Personalizowane szlafroczki i prezenty Znajdziesz u nas wiele akcesoriów niezbędnych do organizacji wymarzonego ślubu. Satynowe szlafroki i piżamki dla Panny Młodej i szlafroki dla całej drużyny w wielu kolorach. Ubierzemy Ciebie i Twoich najbliższych na przygotowania ślubne, wieczór panieński/kawalerski, lub sesję ślubną. Oferujemy także szeroką gamę giftboxów- dla świadkowej, druhny, świadka, rodziców czy Pary Młodej. Z naszymi boxami pytanie o świadkowanie pozostanie pięknym wspomnieniem. Wszystkie nasze produkty są personalizowane specjalnie pod Twoje życzenie!

ZOBACZ PRODUKTY

Inne produkty sprzedawcy