Polny Warkocz

35% Oliwa magnezowa wzbogacona jodem - Mgiełka do ciała, 100 ml Polny Warkocz

Brak w magazynie

SKU polnywarkocz_oliwa_35
Sprzedaje i wysyła BIO-PURE
delivery Wysyłka od 14 PLN
calendar Dostawa w 1 dni

Opis

W przeciwieństwie do klasycznych antyperspirantów nie blokuje wydzielania potu lecz neutralizuje jego przykry zapach na powierzchni skóry, dzięki czemu pot staje się bezwonny a stosowanie oliwki całkowicie bezpieczne dla naszego organizmu. Naturalnie występujący, np. w wodzie morskiej, chlorek magnezu stanowi cenne źródło magnezu, który jest łatwo przyswajalny przez skórę, dzięki czemu staje się ona bardziej elastyczna i jędrna.

SKŁAD INCI:

Aqua, Magnesium Chloride, Potassium Iodide

Szczegóły

Pojemność: 100 ml

Kraj producenta: Polska

O produkcie

Uroda Pielęgnacja ciała
Marka Polny Warkocz

Sprzedawca

BIO-PURE

To sklep, który powstał z miłości do natury, zdrowego stylu życia i piękna. Znajdziesz tu natyralne kosmetyki, specjalnie wyselekcjonowane piękne produkty oraz cudowne olejki eteryczne. Wszystko to może być zapakowane w nieszablonowe pudełka.
Wierzymy, żę dawanie prezentów jest formą sztuki i dla nas nie wystarczy po prostu włożyć ładne rzeczy do pudełka. Równie cenimy sobie bezbłędne wykonanie i solidną logistykę jak i wygląd. Od początku do końca nasi klienci są całkowicie wolni od stresu, wiedząc, że ich prezenty są nie tylko piękne, ale także bezpiecznie odciążają ich ramiona.

Zobacz produkty
loader
Ładuję...