Facebook Pixel
Wódka na Wesela

Uniwersalny Wedding Box Personalizowany

W magazynie
SKU
WNW_UniwersalnyWeedingBox
280,00 zł
Sprzedaje i wysyła Wódka na Wesela
Wysyłka od 30,00 PLN
Dostawa w 7 dni roboczych

Oryginalny pomysł na unikatowy prezent z okazji ślubu. Idealnie sprawdzi się jako prezent dla Rodziców, Taty, Dziadka, Świadka, jako prośba o świadkowanie lub dla każdego kto lubi whisky i jest dla Ciebie wyjątkowy!

Zestaw prezentowy z personalizacją Weeding Box to ekskluzywny zestaw z kategorii premium, nie tylko ze względu na wyjątkowy wygląd, unikalność opakowania, samą zawartość, ale także dzięki unikalnej butelce z personalizacją, która sprawia, że jest jedyna na świecie!
Możecie wybrać dowolną z 4 grafik na wieko pudełka: Najlepszy Świadek, Najlepsza Świadkowa, Kochani Rodzice lub Swoje imiona i datę ślubu.

  • Marka Wódka na Wesela
Wódka na Wesela

Wiemy, jak ważny jest dla Was ten Wielki Dzień. Właśnie dlatego dokładamy wszelkich starań, aby był on idealny w każdym detalu. Specjalnie dla Was nieustannie tworzymy selekcję najlepszych alkoholi, wyłącznie ze sprawdzonego źródła, czyli prosto od producenta. Za jakość ręczymy własną pieczątką! Staramy się także, aby wesele było przyjemne dla Waszej kieszeni, za sprawą cyklicznych akcji promocyjnych. Dążymy do zapewnienia Wam holistycznej usługi w jednym miejscu, oferując nie tylko potrzebne na wesele trunki, czy zestawy prezentowe, ale również ich ekspresową dostawę.

ZOBACZ PRODUKTY

Inne produkty sprzedawcy