Facebook Pixel

Naturlino Atelier Agnieszka Tadeusiak

Kartka ślubna Eko w ozdobnym pudełku G-MP4

W magazynie
SKU
NL-kartka-ślub-gołąbki-MP-4
104,00 zł
Wysyłka od 14 PLN
Dostawa w 5-6 dni

Kartka ślubna wykonana ręcznie w nurcie ekologicznym, w komplecie z małą kopertą na prezent pieniężny oraz ozdobnym pudełkiem. Strona tytułowa kartki ozdobiona jest drewnianą dekoracją w postaci Młodej Paryoraz drewnianymi dekorami. Wewnątrz kartki wklejona jest wkładka z ażurowym motywem i miejscem na Twoje wyjątkowe życzenia dla Młodej Pary. Mała koperta na prezent pieniężny ozdobiona jest drewnianą koniczynką. Pudełko z wysokiej jakości papieru o gramaturze 300 gsm udekorowane jest drewnianym napisem oraz przymocowaną tasiemką lniano-bawełnianą, która jest spięta drewnianą dekoracją nawiązującą tematycznie do uroczystości. Kartka i pudełko wyglądają bardzo oryginalnie, gdyż drewniane dekoracje i napis mają grubość ok. 3 mm, dzięki czemu kartka i pudełko zyskują ciekawy efekt 3D.

Rozmiar kartki: ok. 13,5 cm x 13,5 cm
Rozmiar małej koperty: ok. 8,4 cm x 11,9 cm
Rozmiar pudełka zew.: ok. 14,9 cm x 14,9 cm x 2,6 cm

  • OrderProcessingTimeTo 6
  • OrderProcessingTimeFrom 5
  • Marka NaturLino
  • Tworzywo Papier

Naturlino Atelier Agnieszka Tadeusiak

Marka NaturLino powstała z pasji do projektowania i szycia, z zamiłowania do naturalnych tkanin oraz zainteresowania dekoracją wnętrz. W kameralnym Atelier wykonuję własnoręcznie dekoracje stołowe z jedynej w swoim rodzaju i ponadczasowej tkaniny w 100% lnianej oraz papeterię okazjonalną w nurcie ekologicznym.

Kartki ślubne wykonane ręcznie proponuję każdemu, kto chciałby wręczyć Młodej Parze prezent wraz z życzeniami w nietuzinkowej formie, która podkreśli wyjątkowość tego szczególnego dnia.

Każdy produkt wykonuję z najwyższą starannością i dbałością o najmniejsze szczegóły.

ZOBACZ PRODUKTY