Facebook Pixel

Alkohol na Prezent

Zestaw Soplica Wiśniowa z różami + dedykacja

SKU
ANP-SW-KR-4490
299,00 zł

Dokonaj personalizacji produktu.

Produkt personalizowany

0/40

0/40

0/30

0/40

0/40

0/30

Termin realizacji wynosi od 1 do 2 dni roboczych

Sprzedaje i wysyła Alkohol na Prezent
Wysyłka od 14.99 PLN
Brak możliwości zwrotu

ZESTAW SOPLICA WIŚNIOWA W KREMOWYCH RÓŻACH I DEDYKACJĄ - PREZENT DLA PARY MŁODEJ  


Soplica Wiśniowa należy do najbardziej rozpoznawalnych i najchętniej kupowanych kolorowych, mocnych trunków na polskim rynku. Uchodzi za klasyk, ponieważ jej smak odpowiada nie tylko konsumentom preferującym tzw. kolorowe wódki, ale również tym, którzy zazwyczaj ograniczają się do bardziej tradycyjnych wariantów wysokoprocentowych napojów.

Przez ugruntowaną pozycję na polskim rynku, charakterystyczną butelkę Soplicy Wiśniowej można zidentyfikować na pierwszy rzut oka. Jednak uważniejsze spojrzenie wystarczy do tego, by zauważyć, że przecież etykiety zawierają inną treść. Tak, to treść według Twojego uznania.

Daj znać, jakimi słowami chcesz opatrzeć prezentowe butelki Soplicy Wiśniowej – dla Pana Młodego i Panny Młodej. Ich imiona, data ślubu czy krótkie życzenia komponują się z zaproponowaną przez nas grafiką. Jeżeli wiesz, że Nowożeńcom odpowiada słodycz i jednoczesna cierpkość uznanego, polskiego trunku, podaruj im ten spersonalizuj prezent w pięknym opakowaniu z kremowymi różami. 


SOPLICA WIŚNIOWA


- polska wódka/nalewka smakowa

- pojemność: 0,5 L (x2)

- zawartość alkoholu: 32%

  • Marka Alkohol na prezent

Alkohol na Prezent

Alkohol na Prezent to marka specjalizująca się w sprzedaży personalizowanych butelek napojów alkoholowych. Oferujemy możliwość napisania własnych życzeń lub dedykacji na etykiecie dowolnego trunku, jak i również dobrania do niego wyjątkowych dodatków, takich jak ozdobne kolce, personalizowane pudełka i drewniane skrzynki z własnym tekstem, przepiękne flower boxy czy luksusowe szkło. Nasze produkty pakowane są na prezent, ponadto wyróżnia je wysoka jakość i estetyka wykonania. Jeśli szukają Państwo oryginalnego prezentu ślubnego, zapraszamy do skorzystania z naszych usług. 

ZOBACZ PRODUKTY

Inne produkty sprzedawcy