Facebook Pixel

Alkohol na Prezent

Pudełko z własnymi życzeniami na ślub

SKU
ANP-PP-PŚ-4820
49,00 zł

Dokonaj personalizacji produktu.

Produkt personalizowany

0/20

0/20

0/20

0/20

0/30

0/30

Termin realizacji wynosi od 1 do 2 dni roboczych

Sprzedaje i wysyła Alkohol na Prezent
Wysyłka od 14.99 PLN
Brak możliwości zwrotu

PUDEŁKO Z WŁASNYMI ŻYCZENIAMI NA ŚLUB


Wybierając się na ślub zastanawiamy się często jaki wybrać prezent dla Pary Młodej. Chcielibyśmy, aby taki prezent był pamiątką dla nowożeńców na całe życie. Zależy nam na tym, aby zapamiętali nas dobrze i patrząc na upominek, mile wspominali ten wyjątkowy dzień. 

Przedstawiamy spersonalizowe pudełko, na którym możecie napisać własne życzenia. Przepiękny biały perłowy box ze ślubną grafiką, a na nim imiona Pary Młodej, data ślubu i drobne życzenia. 

Wybierz to pudełko zamiast zwykłego, a Para Młoda patrząc na nie, będzie wiedziała, że upominek, jakim została obdarzona, to był najlepszy prezent na nową drogę życia! Sentymentalne prezenty to coś, co pozostaje w sercu na długo. Często głowimy się nad tym, aby prezent dla Pary Młodej był wyjątkowy, śmieszny zabawny lub wzruszający. Dobierz do pudełka butelkę alkoholu z życzeniami dla Młodej Pary i już masz prezent z głowy! Podpowiadamy, że wino na prezent zamiast kwiatów to idealne rozwiązanie.   


Informacje:


- wymiary pudełka 35,5x23x10cm,

- personalizację wykonujemy na górnej części pudełka.

  • Marka Alkohol na prezent

Alkohol na Prezent

Alkohol na Prezent to marka specjalizująca się w sprzedaży personalizowanych butelek napojów alkoholowych. Oferujemy możliwość napisania własnych życzeń lub dedykacji na etykiecie dowolnego trunku, jak i również dobrania do niego wyjątkowych dodatków, takich jak ozdobne kolce, personalizowane pudełka i drewniane skrzynki z własnym tekstem, przepiękne flower boxy czy luksusowe szkło. Nasze produkty pakowane są na prezent, ponadto wyróżnia je wysoka jakość i estetyka wykonania. Jeśli szukają Państwo oryginalnego prezentu ślubnego, zapraszamy do skorzystania z naszych usług. 

ZOBACZ PRODUKTY

Inne produkty sprzedawcy