E-booki ślubne i rozwojowe

sort-descending

Produkty 8

E-booki ślubne – praktyczna wiedza w przystępnej formie

Większość z nas już jako małe dziewczynki wyobraża sobie, jak będzie wyglądało nasze wesele – warstwowa sukienka z długim trenem niczym u księżniczki z ulubionej bajki Disneya, piętrowy tort z figurkami pary na szczycie i przystojny książę. Choć to tylko dziecięce fantazje, to taki wyidealizowany obraz często podświadomie przekładamy na realne oczekiwania. Tak wysoko postawiona poprzeczka skutkuje tym, że gdy zaczynamy przygotowania do ślubu, ogrom własnych wymagań i wyobrażeń zwyczajnie może nas przytłoczyć. Chcemy, by wszystko było idealne tak, jak to sobie wymarzyłyśmy. Nie ma w tym nic złego – w końcu to jeden z najważniejszych dni w naszym życiu. Kluczem do doskonałej organizacji i czerpania przyjemności z ustalania szczegółów jest odpowiednie nastawienie i… przygotowanie! Właśnie w tym drugim aspekcie pomogą Wam e-booki ślubne, które są dostępne w naszym sklepie. Co dokładnie w nich znajdziemy? Przekonaj się, co przygotowała dla Was nasza wedding plannerka Izabela Janachowska!

E-book ślubny – przygotuj się do wyzwań, jakie na Ciebie czekają!

Jak zorganizować uroczystość, aby nie tylko była zgodna z naszymi marzeniami, ale jednocześnie by okresu przygotowań nie wspominać jako jednego z najbardziej stresujących etapów w życiu? Jest na to sposób! Warto skorzystać ze wskazówek, rad i inspiracji, które są przygotowywane przez ekspertów w planowaniu ślubu i wesela, takich jak Izabela Janachowska. W dostępnej na naszej stronie serii e-booków znajdziesz wszystkie potrzebne informacje i przydatne wskazówki, które gładko przeprowadzą młodą parę przez etap żmudnych i stresujących przygotowań do idealnego przyjęcia, na którym zarówno Wy, jak i Wasi goście będą bawić się doskonale. Możesz nabyć komplet sześciu e-booków, które są swoistym kompendium przydatnej wiedzy lub wybrać tylko te e-booki ślubne, które poruszają kwestie najbardziej dla Was problematyczne, w których potrzebujecie wsparcia. Dzięki wygodnej formie elektronicznej zawsze możecie mieć je przy sobie, przeglądając je w każdej wolnej chwili.

E-book o planowaniu ślubu i wesela – jak zorganizować wszystko krok po kroku?

Jeśli ślub i wesele mają być spełnieniem naszych marzeń, to rzecz jasna musimy odpowiednio zabrać się za ich przygotowanie. Zdecydowana większość z nas czuje się przytłoczona ilością spraw do załatwienia – w końcu to nie lada przedsięwzięcie. Niestety z każdym tygodniem lista zadań do wykonania się wydłuża, a czas kurczy, dlatego warto podeprzeć się wiedzą profesjonalistów, którzy mają doświadczenie w planowaniu tego typu uroczystości. E-booki Izabeli Janachowskiej w prostej, przejrzystej i przystępnej formie zamknęły najważniejsze zagadnienia, które dotyczą organizacji ślubu i wesela. Dowiesz się z nich, jak krok po kroku zacząć przygotowania i w jaki sposób rozłożyć sobie wszystkie zadania w czasie, by uniknąć paniki, bo o czymś zapomnieliśmy. E-booków jest sześć i są one podzielone na sześć zagadnień:

  • Początki,
  • Budżet i podwykonawcy,
  • Dekoracje,
  • Goście i ślub,
  • Wesele
  • Stylizacje.

W każdym z nich znajdziesz szereg konkretnych porad, wskazówek, tipów i inspiracji. Dzięki nim zarówno samą organizację wesela, jak i uroczystość będziesz wspominać z wielkim wzruszeniem.

E-book Izabela Janachowska – kompendium wiedzy ślubnej w pigułce!

Cel, jaki przyświecał Izabeli Janachowskiej podczas tworzenia serii e-booków poświęconych planowaniu ślubu i wesela, to maksymalne usystematyzowanie i uproszczenie procesu przygotowań, tak, aby każda para, bez względu na motyw przewodni przyjęcia, budżet, liczbę gości czy upodobania, mogła posiłkować się zawartą w nich wiedzą. Dzięki temu lista obowiązków i spraw do załatwienia od samego początku będzie jasna i czytelna, by każdy mógł dopasować ich harmonogram do swojego tempa i codzienności. Oprócz przewodników po ślubnym uniwersum nasza wedding plannerka przygotowała specjalny Przewodnik dla świadkowej. To niezwykle wartościowe źródło informacji o obowiązkach i powinnościach związanych z tą wyjątkową rolą. Dowiesz się z niego, w jakich czynnościach możesz odciążyć pannę młodą, zaplanujesz niezapomniany wieczór panieński oraz… zyskasz miano nieformalnej najlepszej i najbardziej kompetentnej świadkowej pod słońcem!

Już dziś zapoznaj się z pełną listą e-booków ślubnych, które znajdują się w naszym sklepie janachowska.pl i wykorzystaj wiedzę w nich zawartą w praktyce! Dzięki niej Twój ślub będzie epicki, a Ty będziesz wspominać go w samych superlatywach. Przekonaj się sama! 

Jak zorganizować ślub i wesele? Przybywamy z pomocą!
pomogą Ci rozwiązać wszystkie ślubne zagwozdki i rozwiać wszelkie wątpliwości!

Jesteś przyszłą Panną Młodą i świeżo po zaręczynach zaczynasz zastanawiać się nad organizacją ślubu i wesela? Nie mogłaś trafić lepiej! Specjalnie z myślą o Pannach Młodych, Izabela Janachowska przygotowała kompendium ślubnej wiedzy! Organizacja ślubu i wesela to niemałe przedsięwzięcie, które tylko pozornie jest łatwe do zrealizowania. W praktyce to ogromne wydarzenie wymaga sporego wysiłku. Chcemy ułatwić Ci przygotowania i sprawić, że organizacja sprawi Ci jak najmniej kłopotów, a zagwarantuje Ci jak najwięcej przyjemności i pozostawi masę miłych wspomnień! Praktyczne wskazówki w formie e-booków przygotowała specjalne dla Ciebie Izabela Janachowska! Z pomocą najlepszej polskiej wedding plannerki z łatwością zaplanujesz idealną uroczystość! Początkowo wiele par zmaga się z natłokiem spraw do załatwienia i obowiązkami związanymi z organizacją ślubu, a z upływem czasu naglących kwestii przybywa… Z pomocą Izabeli Janachowskiej zredukujesz swój stres związany ze ślubem, usystematyzujesz proces przygotowań ślubnych i zaplanujesz wszystko krok po kroku z odpowiednim wyprzedzeniem.

Na rynku istnieje wiele planerów ślubnych w formie papierowej. Tradycyjna forma organizera ślubnego jest przydatna i Panny Młode często stawiają na taką opcję. Poradniki spisane w formie książki są cennym, lecz nieco przestarzałym źródłem wiedzy. Wedding Dream postanowiło jednak umożliwić Ci bardziej nowoczesną i wygodną formę ślubnych e-booków, do których z łatwością sięgniesz w każdej chwili.

Jeśli potrzebujesz kompleksowej wiedzy i ślubnej encyklopedii od A do Z, postaw na komplet 6 ebooków!
W naszej ofercie posiadamy także pojedyncze części do kupienia osobno, w zależności od kwestii, w której potrzebujesz wsparcia:

- Planowanie ślubu i wesela Początki cz.1 eBook
- Budżet i podwykonawcy cz.2 eBook
- Dekoracje cz.3 eBook
- Goście i ślub cz.4 eBook
- Wesele cz.5 eBook
- Stylizacje cz.6 eBook

Nie czekaj, sprawdź już dziś i zaplanuj z nami swoje wymarzone wesele!

loader
Ładuję...