Podziękowania dla świadków

sort-descending

Produkty 1-32 z 53

Prezenty dla świadków – jakie podarunki będą dobrym pomysłem?

Przygotowanie ślubu i wesela to ogromne przedsięwzięcie, które pochłania nie tylko nasz czas, ale również pieniądze, a ponadto często kosztuje nas dużo nerwów. Efekt, rzecz jasna, jest wart zachodu, ale po drodze czeka nas wiele wyzwań, wątpliwości i trudnych decyzji. Oprócz eksperckich porad (które znajdziesz w formie e-booków w naszym sklepie) dotyczących planowania ślubu i wesela liczy się też wsparcie i pomoc najbliższych nam osób, w tym świadków, którzy również muszą sprostać nie lada wyzwaniom, takim jak przejmowanie części obowiązków organizacyjnych czy urządzenie wieczoru panieńskiego i kawalerskiego. Mając tego świadomość, warto zastanowić się, w jaki sposób chcemy zakomunikować nasz wybór świadka, a także jak podziękować im za trud i obecność podczas przygotowań do jednej z najważniejszych uroczystości w naszym życiu. Zaniepokojony? Spokojnie, w tej kwestii również chętnie pospieszymy Wam z pomocą. W janachowska.pl jest wszystko, czego Ci potrzeba do organizacji pięknego i udanego wesela, a także znajdziesz tu urocze pomysły na prezent dla świadkowej i świadka. Zainspiruj się naszymi podpowiedziami i… do dzieła!

Prezent dla świadkowej, czyli jak zadać pytanie „czy będziesz moim świadkiem?”

Pomoc w podejmowaniu decyzji, branie na swoje barki części obowiązków, służenie ramieniem, gdy nachodzą nas wątpliwości i mamy gorszy dzień, ciągła obecność i gotowość do rozwiązania nawet największych problemów – właśnie takie osoby zyskują miano idealnych świadkowych. Znają one nasz gust, wiedzą, co lubimy, a co nie idzie w parze z naszym temperamentem i osobowością, potrafią doradzić jak nikt inny i czuwają, żebyśmy nie podejmowali pochopnych decyzji pod wpływem impulsu. Choć druhny to bohaterki drugiego planu, to każda panna młoda wie, że ich pomoc jest nieoceniona. Nie chodzi tylko o organizację wieczoru panieńskiego, ale o całościowe wsparcie i zrozumienie, które nam oferują zarówno w trudnych, jak i najszczęśliwszych momentach naszego życia. Takiej przyjaciółce należy się wszystko, co najlepsze, dlatego warto przemyśleć prezent dla druhny, który będzie jednocześnie pytaniem, czy zgodzi się być naszym świadkiem podczas ślubu. Kubek z napisem „druhna idealna”, kartka z bransoletką „will you be my maid of honour?”, pudełko z własną dedykacją dla świadkowej, box prezentowy ze szlafrokiem i mini szampanem, a może przewrotne pytanie-zdrapka? Każda z tych propozycji sprawi, że przyszła druhna poczuje się doceniona i razem wyznaczycie kolejną przełomową chwilę na mapie Waszej przyjaźni.

Prezent dla świadka – wybierz podarunek, który zapadnie w pamięć!

Męska przyjaźń z pozoru bardzo różni się od tej kobiecej. Mniej w niej czułości i bliskości, a więcej poklepywania po ramieniu i wspólnych żartów. Nie zmienia to faktu, że męskie przyjaźnie zazwyczaj są trwałe i ugruntowane na poczuciu solidarności. Jak zakomunikować swojemu przyszłemu drużbie, że to właśnie jego wybraliśmy na świadka podczas ślubu z ukochaną? Nie ma nic prostszego niż ofiarowanie mu drobnego upominku. Jakie gadżety będą strzałem w dziesiątkę? Prezent dla świadka może przybrać formę kubka z napisem „świadek idealny” lub z przymrużeniem oka, na przykład „świadek koronny” – kumpel z pewnością doceni żartobliwą konwencję. Fajnym pomysłem będzie również zdrapka z pytaniem „Czy będziesz moim świadkiem?”. To tylko kilka pomysłów, które możesz wykorzystać. Więcej inspiracji znajdziesz, przeglądając ofertę naszego sklepu.

Upominki dla świadków – miły gest podziękowania, który warto wykonać!

Prezenty dla świadków to świetny pomysł i warto o nich pamiętać pomimo wielu obowiązków i spraw, które mamy do załatwienia przed ślubem. W końcu ich wkład w powodzenie uroczystości jest ogromny. Dlatego dobrym zwyczajem jest wynagrodzenie ich starań poprzez drobny upominek, który jest swoistym podziękowaniem za poświęcony czas i pracę, którą włożyli w powierzone im obowiązki. Gotowe boxy prezentowe dla świadkowej, które znajdziesz w naszej ofercie, wydają się podarunkiem idealnym. Mogą zawierać na przykład szlafrok z napisem „świadkowa” lub „druhna”, kubek z grafiką, rozpieszczającą zmysły świeczkę Yankee Candle lub kubek, świeczkę bubble, elegancką bransoletę marki Lovandi oraz opaskę na oczy z personalizowanym napisem. Propozycji tego typu pudełek prezentowych w naszym sklepie znajdziesz o wiele więcej. Upominek dla świadka może zaś obejmować box z personalizowaną piersiówką, szklankę do whiskey, cygaro z belgijskiej czekolady oraz czekoladę Toblerone. Miłośnikowi wytrawnych trunków możesz podziękować, wręczając mu pudełko wypełnione wszystkim, co najlepsze: butelką whiskey Jim Beam, szkockimi krówkami o smaku whiskey oraz czekoladą z nadzieniem o smaku alkoholu Jim Beam. Jeśli szukacie prezentu, który będziecie mogli wręczyć zarówno świadkowej, jak i świadkowi, to możecie postawić na skrzynki na wino dla świadków lub wygodne kubki z napisem.

Wyjątkowe gadżety dla świadków i nie tylko

W naszym sklepie oprócz upominków dla świadków znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz do zrealizowania swoich marzeń o ślubie idealnym. Świadkowie również znajdą tu coś dla siebie – m.in. prezenty, które mogą wręczyć podczas wieczoru panieńskiego pannie młodej, np. koszulki z napisem „Panna Młoda”, personalizowaną kosmetyczkę czy giftbox dla przyszłej mężatki ze szlafrokiem. Dobrym pomysłem zarówno na wieczór panieński, jak i kawalerski, jest prezent w postaci albumu ze zdjęciami, które obrazują wspólnie spędzone chwile z przyjaciółmi. Zapoznaj się z całą dostępną ofertą i już dziś zacznij przygotowania do tego wyjątkowego dnia!