Facebook Pixel
Party & Wedding Izabela Janachowska

Delikatny Srebrny Grzebyk

W magazynie
SKU
WAJGR00286
139,00 zł
Wysyłka od 11,00 PLN
Dostawa w 2-5 dni robocze

Delikatny srebrny grzebyk to ozdoba ślubna do włosów stworzona z delikatnych gałązek z listkami zakończonymi cyrkoniami.

Grzebień idealnie sprawdzi się w mocniejszych upięciach jak i w luźniejszych falach. Grzebień z łatwością wepniesz we włosy zarówno w delikatne fale jak i w bardziej skomplikowane sploty.

  • Marka Diamentia
  • Kolor Srebrny
  • Rodzaj kamienia Ozdobne kryształy
Party & Wedding Izabela Janachowska

Party & Wedding Izabela Janachowska to miejsce, w którym znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz do ślubu i na przyjęcie marzeń. Parze młodej oferujemy możliwość stworzenia kompleksowej stylizacji, zaczynając od sukni ślubnej dla panny młodej i garnituru dla pana młodego, przez przydatne akcesoria, buty, po papeterię, dekoracje czy upominki dla gości. Goście weselni znajdą tu liczne pomysły na prezenty dla przyszłych małżonków. Z racji tego, że pragniemy stawać się częścią najważniejszych momentów Waszego życia, znajdziecie w naszej ofercie przydatne produkty także na inne okazje, takie jak baby shower, chrzest, komunia, urodziny, rocznice. Zapewniamy kompleksowość na każdym etapie przygotowań do wydarzenia, oferujemy modne kreacje i oryginalne prezenty.

ZOBACZ PRODUKTY