Facebook Pixel
L'AMIE DE PROVENCE

Świeca do masażu - pina colada

W magazynie
SKU
LA_sku6
150,00 zł
Sprzedaje i wysyła L'AMIE DE PROVENCE
Wysyłka od 15,00 PLN
Dostawa w do 3 dni roboczych

Zapach: pina colada

„czas na relaks” – słodki, kokosowy z nutą ananasa, jak wakacyjny drink „pina colada”.

L’amie de Provence, czyli Przyjaciółka z Prowansji. To świeca do masażu, która zawiera naturalne składniki aktywne: olej z kiełków soi, olej kokosowy oraz wosk pszczeli. Składniki te doskonale nawilżają i regenerują skórę, czyniąc ją gładką i delikatną w dotyku. Swój wyjątkowy zapach świeca zawdzięcza składnikom, które występują w kwiatach i olejkach Prowansji. Świecę można stosować do masażu całego ciała, a także do codziennej pielęgnacji skóry.

L’amie de Provence to Twoja najlepsza przyjaciółka, która oddziałuje na wszystkie zmysły. Pomoże Ci się zrelaksować i odprężyć. Jest idealna zarówno dla Twojej zmęczonej skóry, jak i na poprawę samopoczucia.

Stosowanie: Zapalić świecę 15-20 min. przed masażem. Gdy wosk stanie się płynny, zgasić płomień. Nalać niewielką ilość na dłoń i rozpocząć masaż lub rozprowadzić wosk po ciele. Przed kolejnym użyciem świecy należy skrócić knot do ok. 5 mm.  

  • Uroda Pielęgnacja ciała
  • Marka L'AMIE DE PROVENCE
  • Kolor Ecru
L'AMIE DE PROVENCE

L'amie de Provence, to francuska świeca do masażu i pielęgnacji ciała, która zawiera naturalne składniki: olej z kiełków soi, olej kokosowy oraz wosk pszczeli. Składniki te doskonale nawilżają i regenerują skórę, czyniąc ją gładką i delikatną w dotyku. Swój wyjątkowy zapach świeca zawdzięcza składnikom, które występują w kwiatach i olejkach Prowansji. Ciepły olej ze świecy oraz piękny zapach świecy (aromaterapia) oddziałuje na zmysły wprowadzając ciało i umysł w cudowny stan odprężenia i relaksacji.

ZOBACZ PRODUKTY