Facebook Pixel
Party & Wedding Izabela Janachowska

Push pop konfetti opalizujące

W magazynie
SKU
WAKXX00155
8,90 zł
Wysyłka od 11,00 PLN
Dostawa w 2-5 dni robocze

Konfetti na weselu możesz być tak samo pewny jak tortu - będzie na pewno !

System push pop to malutka tubka, która robi wielki efekt. Nie potrzebna jest wielka tuba, a jedynie małe „lizaki”, które wystrzelą konfetti.

Wystrzał malutkich kółeczek daje dużo dobrego : pięknie prezentuje się na zdjęciach, robi efekt WOW i przede wszystkim, dzieciaki je uwielbiają.

Średnica konfetti ok. 15 mm.

  • Marka Party Deco
  • Kolor Kolorowy
Party & Wedding Izabela Janachowska

Party & Wedding Izabela Janachowska to miejsce, w którym znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz do ślubu i na przyjęcie marzeń. Parze młodej oferujemy możliwość stworzenia kompleksowej stylizacji, zaczynając od sukni ślubnej dla panny młodej i garnituru dla pana młodego, przez przydatne akcesoria, buty, po papeterię, dekoracje czy upominki dla gości. Goście weselni znajdą tu liczne pomysły na prezenty dla przyszłych małżonków. Z racji tego, że pragniemy stawać się częścią najważniejszych momentów Waszego życia, znajdziecie w naszej ofercie przydatne produkty także na inne okazje, takie jak baby shower, chrzest, komunia, urodziny, rocznice. Zapewniamy kompleksowość na każdym etapie przygotowań do wydarzenia, oferujemy modne kreacje i oryginalne prezenty.

ZOBACZ PRODUKTY