Facebook Pixel
Forsomeone - Prezentowa Przesyłka

Prośba o świadkowanie - balon z helem w boxie

SKU
balon-z-helem-w-boxie
91,98 zł

Dokonaj personalizacji produktu.

Produkt personalizowany

Wysyłka od 15,90 PLN
Brak możliwości zwrotu

Prezentujemy Ci oryginalną formę prośby o świadkowanie. Balon w kształcie serca z helem po rozpakowaniu pudełka wyskoczy z niego zaskakując obdarowaną. Na balonie  zamieścimy imię przyszłej świadkowej napis "mam do Ciebie pytanie" oraz dołączymy karteczkę ze zdrapką, na której znajdzie się kluczowe pytanie "Czy zostaniesz moją świądową?". Balon zapakowany w prezentowy kartonik wyślemy prosto do obdarowanej.  

Parametry:

- wielkość balonu: ok. 45 cm,

- wielkość pudełka: 40 x 40 x 40cm,

- balon wypełniony helem,

- kolor napisu: czarny,

- dołączona zdrapka na sznureczku pod balonem, 

- kolor balona: różowe złoto.

* Mając na uwadze najlepszą jakość balonów, sugerujemy by zakupiony balon w pudełku nie oczekiwał na wręczenie więcej niż 1-2 dni po otrzymaniu paczki. Najlepiej paczkę wysłać prosto do odbiorcy lub wręczyć paczkę w dniu dostawy lub na dzień po.

  • Marka Forsomeone
Forsomeone - Prezentowa Przesyłka

Balonowa Przesyłka to marka stworzona z sercm w którym można zamówić dedykowany balon z helem, który umieszczony jest w ładnym kartoniku prezentowym. Personalizowane balony w pudełku to wyjątkowe prezenty, które sprawdzą się na wiele okazji w tym jako prośba o bycie świadkową/świadkiem. Nasza balonowa przesyłka gwarantuje dostarczenie najwyższej jakości produktu pod wskazany adres już nawet w ciągu 48 godzin na terenie całej Polski. Odpowiednia logistyka i przygotowanie oraz terminowość to podstawa udanej niespodzianki i prezentu.

ZOBACZ PRODUKTY