Facebook Pixel
La Mania Home

Filiżanka Modern Palace glazurowana

W magazynie
SKU
600508725001
119,00 zł
Sprzedaje i wysyła La Mania Home
Wysyłka od 14,90 PLN
Dostawa w 2 dni robocze

Filiżanka glazurowana to klasyczny dodatek, który umili popołudnie z kawą lub herbatą. Została wykonana z białej porcelany, a jej brzeg ozdabia złota obwódka. Kolekcja charakteryzuje się prostą formą nadającą całości elegancji.

Filiżanka świetnie się komponuje ze stylem klasycznym i romantycznym. Nie zaleca się mycia w zmywarce. W trosce o delikatną fakturę, porcelanę należy czyścić łagodnymi detergentami i wilgotną szmatką.

Sprawdź inne klasyczne zestawy porcelany w La Mania Home i stwórz w swoim domu piękne kompozycje na stół.

  • Marka La Mania Home
  • Tworzywo Ceramika
La Mania Home

La Mania Home to wyjątkowy projekt, którego fundamentem jest nieprzemijająca miłość do domu i pięknych wnętrz. Markę stworzyła w 2019 roku Joanna Przetakiewicz wraz ze swoim synem, Aleksandrem. Połączenie uwielbienia do tworzenia w domu zapraszającej i pełnej ciepła atmosfery z przywiązaniem do detalu stanowi największą inspirację i oś marki.

W La Mania Home wierzymy, że wnętrza, tak samo jak moda, mają niezwykłą moc wyrażania charakteru człowieka. Oferujemy produkty nie tylko najwyższej jakości, ale też takie, które dadzą Ci radość, gdy będą znajdowały się w Twojej przestrzeni – łącząc ponadczasową klasykę z odważną awangardą.

ZOBACZ PRODUKTY