Facebook Pixel
La Mania Home

Filiżanka do espresso Milano Romb

W magazynie
SKU
600308780001
119,00 zł
Sprzedaje i wysyła La Mania Home
Wysyłka od 14,90 PLN
Dostawa w 2 dni robocze

Włoski szyk w Twoim domu Filiżanka do espresso Milano Romb to wyjątkowy sposób na to, by Twoja “mała czarna” była jeszcze przyjemniejsza. Unikalny design inspirowany ponadczasowym szykiem włoskiej stolicy mody, Mediolanem, przyciąga wzrok i sprawi, że w Twojej jadalni lub salonie zagości elegancja rodem ze słonecznej Italii. Geometryczny, intrygujący wzór wyznacza trendy, a subtelne zdobienia z użyciem złota nadają całości niezrównanego charakteru. Najwyższa jakość i ponadczasowy design Filiżanka została wykonana przez utalentowanych, doświadczonych, polskich rzemieślników i wykończona złotem.

Powstała z wysokiej jakości białej porcelany z dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Jej pojemność wynosi 100 mililitrów, dzięki czemu doskonale sprawdzi się do espresso.

Filiżanka świetnie komponuje się z innymi elementami zastawy z kolekcji Milano. Sposób pielęgnacji Ze względu na misterne, złote zdobienia, zalecamy mycie ręczne delikatnym detergentem.

Nie rekomendujemy mycia filiżanki w zmywarce.

  • Marka La Mania Home
  • Tworzywo Ceramika
La Mania Home

La Mania Home to wyjątkowy projekt, którego fundamentem jest nieprzemijająca miłość do domu i pięknych wnętrz. Markę stworzyła w 2019 roku Joanna Przetakiewicz wraz ze swoim synem, Aleksandrem. Połączenie uwielbienia do tworzenia w domu zapraszającej i pełnej ciepła atmosfery z przywiązaniem do detalu stanowi największą inspirację i oś marki.

W La Mania Home wierzymy, że wnętrza, tak samo jak moda, mają niezwykłą moc wyrażania charakteru człowieka. Oferujemy produkty nie tylko najwyższej jakości, ale też takie, które dadzą Ci radość, gdy będą znajdowały się w Twojej przestrzeni – łącząc ponadczasową klasykę z odważną awangardą.

ZOBACZ PRODUKTY